شهرستان بهار

فرماندار بهار :

دولت تدبیر و امید، سیاستهای اقتصادی کشور را متحول کرد

شناسه خبر: ۶۴۵۵
 دولت تدبیر و امید، سیاستهای اقتصادی کشور را متحول کرد

فرماندار شهرستان بهار گفت: دولت تدبیر و امید در سال های اخیر رشد چشمگیری در سیاست های اقتصادی کشور ایجاد کرده است.

به گزارش نشاط شهر

ایرنا محسن مرادی پناه شامگاه سه شنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان بهار اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید سیاست های پولی و مالی کشور و همچنین صادرات و واردات کالاهای سرمایه ای با رشد بسیار مطلوبی همرا بوده است که نشان از نقش دولت در توجه به اقتصاد مقاومتی دارد.
وی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی در سربلندی و استقلال کشور گفت: امروزه استقلال اقتصادی و خودکفایی در تولیدهای داخلی از اهمیت دوچندانی برخوردار است و رهبر معظم انقلاب نیز به این مهم اشاره داشته است.
فرماندار بهار در ادامه گفت: اساس اقتصاد مقاومتی برپایه مردمی بودن است در این راستا باید با فرهنگ سازی مناسب نسبت به استفاده همه جانبه از تولیدها و محصولات داخلی فرهنگ سازی شود.
وی افزود: آحاد جامعه علاوه بر اینکه باید تلاش کنند سطح تولیدها را ارتقا یابد بلکه باید نسبت به اهمیت مصرف تولیدهای داخلی فرهنگ سازی لازم صورت بگیرد.
مرادی پناه ساده زیستی مدیران و مردم، مشارکت مردمی، حمایت از تولید ملی، عقلانیت اقتصادی و با نگاه درونگر، خوداتکایی و خودکفایی را از مهمترین راهکارهای عملی اقتصاد مقاومتی برشمرد.
وی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی باید با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان بهار بر اقتصاد مقاومتی برپایه اقدام و عمل توجه کنند، خواستار اجرای دقیق سیاست ها پیرامون اقتصاد مقاومتی شد.
کارشناس اقتصاد مقاومتی سازمان برنامه و بودجه همدان نیز در این نشست ضمن تشریح اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی به معنی استفاده حداکثری از حداقل منابع داخلی است.
عباس سیدی افزود: اقتصاد مقاومتی به این معنی است که ما اقتصاد را مقاوم می کنیم تا در مقابل تحرکات اقتصادی دشمن شکننده نباشیم.
شهرستان بهار در 15 کیلومتری همدان قرار دارد.
7520/6993
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده:اکبر بهاروند

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • علی :
  در تاریخ ۱۶ دی ۹۵ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام آقای فرماندار

  بابا ولمون کن ، شوخی میکنی دیگه  شما که خودتون دارید مشاهده می کنید رکود و تورم و ......

 • کارشناس :
  در تاریخ ۱۸ دی ۹۵ ساعت ۱۲:۱۶
  اقا محسن در مسکن خودت مستقیم داری لمس میکنی چه تدبیری؟؟؟؟ به خرج داده امید؟؟؟؟ از سرو روی مسکن سازان می باره، در کشاورزی هم که هزار ماشاالله چنان تدبیری؟؟؟؟ کردند که سیب زمینی کاران بهاری از ذوق زیادی شاسی بلندهاشون رو فروختند و با امیدی؟؟؟؟ که به دولت دارند رفتند ایرباس؟؟؟؟ و بوئینگ ؟؟؟؟پیش ثبت نام کردنداین شکوفایی در شهر جهانی لالجین منجر به رونق کارگاههای سفال شده فقط یه کم این کارگاهها از لالجین فاصله داره و در چین باعث اشتغال شده وبازار ما رو گرفته و اینها تنها مشتی از شکوفایی اقتصاد کشور با تدبیر دولت امید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ است و انتخاباتی که در پیش است .......
 • محمد رضا :
  در تاریخ ۱۹ دی ۹۵ ساعت ۰۰:۵۹
  بنده عرض میکنم که اگر فرماندار محترم شهرستان بهار نمادی از دولت تدبیر و امید هستن با تمام احترامی که برای دولت تدبیر و امید قایل هستم ترجیع میدم که در دوره بعدی دولت دیگری بر سر کار بیاد
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر