شهرستان بهار

عملیات اجرایی ۴ پروژه بیمارستانی در استان همدان در حال انجام است

شناسه خبر: ۶۴۷۲
 عملیات اجرایی ۴ پروژه بیمارستانی در استان همدان در حال انجام است

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به اجرای عملیات ساخت چهار پروژه بیمارستانی گفت: براساس میزان پیشرفت فیزیکی بیمارستان‌های نهاوند و بهار امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، فرهاد فرزانه عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه در حال ساخت بازساری بیمارستان اکباتان همدان اظهار داشت: عملیات اجرایی و ساخت چهار پروژه بیمارستانی از محل اعتبارات ملی برعهده اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گذاشته شده است.

وی افزود: بیمارستان اکباتان همدان در 9 طبقه و 27 هزار مترمربع زیربنا در حال ساخت است که در حال حاضر 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و سال 98 آماده افتتاح میشود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان بیان کرد: با توجه به میزان اعتبارات تخصیص یافته به این پروژه بیمارستانی که قابل توجه بوده است از پیمانکار پروژه درخواست کردهایم که ظرفیت نیروهای مشغول به کار را افزایش دهد تا روند ساخت تسریع شود.

وی گفت: در حال حاضر 90 نفر نیروی در این پروژه مشغول به کار هستند و از نظر اعتبارات نیز مشکلی وجود ندارد به طوری که تاکنون 31 میلیارد تومان از اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری از محل اسناد خزانه آماده تخصیص است.

فرزانه عنوان کرد: عملیات ساخت بیمارستان اکباتان در حال حاضر 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون 16 میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.

وی اظهار داشت: بیمارستان 82 تختخوابی شهرستان بهار 94 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اوایل سال آینده آماده افتتاح میشود که البته با وجود هزینه 14 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه 8 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.

مدیرکل راه و شهرسازی همدان افزود: بیمارستان تویسرکان به دلیل تغییر طرح و مسائل دیگر مراحل آمادهسازی آن زمانبر شده است و در حال حاضر 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امسال نیز 15 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار به این پروژه اختصاص داده شد و براساس پیشبینیها سال 97 به بهرهبرداری میرسد.

وی بیان کرد: بیمارستان نهاوند با 98 درصد پیشرفت فیزیکی در حال آمادهسازی برای تحویل به دانشگاه علوم پزشکی برای تأمین و نصب تجهیزات مورد نیاز است تا در پایان امسال به بهرهبرداری برسد.

فرزانه تأکید کرد: براساس میزان پیشرفت فیزیکی بیمارستانهای نهاوند و بهار در اولویت بهرهبرداری در امسال قرار دارند.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر