شهرستان بهار

مسعود ابوآبایی ، کاندید شورای شهر بهار گفت :

بیایید برای اولین بار به شورایی جوان ، خلاق و کارامد رای دهیم

شناسه خبر: ۶۸۴۲
 بیایید برای اولین بار به شورایی جوان ، خلاق و کارامد رای دهیم

​مسعود ابوآبایی یکی از کاندیداهای شورای شهر بهار است که شب گذشته در یکی از مساجد شهر بهار به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش نشاط شهر، وی در ابتدا به معرفی خود پرداخت و گفت: بنده مسعود ابوآبایی فرزند رضا بازنشسته فرهنگی هستم . من دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات و کامپیوتر هستم و در حال حاضر دانشجوی همین رشته در مقطع فوق لیسانس هستم . بنده مدیر کانال شبکه جامعه اطلاع رسانی شهر بهار هستم . ( 28 طا) و مدیر پروژه برخی از شرکت های دانش بنیان استان همدان هستم و با توجه به دغدغه های فرهنگی و فعالیت رسانه ای بنده و اشنایی با مشکلات مردم و فعالیت نچندان خوب شوراهای قبل در این دوره شرکت نموده ام .

ابوآبایی در ادامه به معرفی برخی از برنامه های خود پرداخت و اهمبرنامه های خود را انتخاب شهردار بومی و مردمی و متخصص، استفاده از ظرفیتهای فکری و تجربی جوانان، تشکیل شورایارها و انجمن محلات، پیگیری و تلاش در جهت ایجاد مراکز تولیدی و تجاری در جهت اشتغال برای جوانان شهر بهار، توجه ویژه به زیباسازی شهر و استفاده از المان های بومی و محلی، پیگیری ایجاد موزه مردم شناسی و توجه ویژه به تاریخ و فرهنگ بومی شهر بهار، پیگیری پروژه های به جامانده از قبیل پارک بانوان،جزیره شادیعنوان کرد.

وی در ادامه گفت: پروژه تجاری مسکونی ولایت،درمانگاه تامین اجتماعی، نظارت و پیگیری عمومی شهر و توجه ویژه به مناطق محروم و حاشیه شهر، دعوت از بهاری های مقیم شهرهای مختلف کشور جهت ارائه طرح و سرمایه گذاری، تلاش در جهت افزایش و توسعه پوشش گیاهی و ایجاد کمربند سبز در اطراف شهر بهار و پیگیری و حل مشکل بوی نامطبوع کارخانهٔ پودر استخوان روستای همه کسی که سالها معطل مانده از دیگر برنامه های بنده است.

درادامه حضار سوالاتی پرسیدند که شرحی از این سوالات در زیر آمده است .

 • -در کجا سکونت دارید و چه توانایی هایی در خود میبینید؟ و اگر در جای دیگری هم هستید بفرمایید .
 • -من بهاری هستم و در محله شهرک فرهنگیان سکونت دارم که به اقتضای شغل پدری بنده بوده است و تا 7 سالگی در محله حسین بابا سکونت داشته ایم . با توجه خصوصیتی که از کودکی در وجود من بوده است در کارگروهی موفق بوده ام و در شرکت های دانش بنیان با توجه به دوستانی که جزو نخبگان فرهنگی ، علمی و اجتماعی بوده اند همیشه کارهای گروهی انجام داده ایم و همیشه از تکروی پرهیز داشته ام .

ابوآبایی در آخر گفت: نکته ای است که باید بگویم متاسفانه و صد متاسفانه شهر و شهرداری بهار چند وقت دیگر یکصد سالگی خود را جشن خواهد گرفت اما ما همچنان در اول این صد سالگی قرار داریم که دلیل آن عدم اعتماد به جوانان میباشد . چرا نباید بدنبال اعتلای شهر باشیم ؟ آیا شما پیشرفتی در سطح شهر میبنید ؟ آیا شما احساس آرامش و شادی در شهر می کنید ؟ بیایید برای اولین بار به شورای کهنسال ، خسته ، چند شغله و ناکارامد رای ندهیم . بلکه به شورایی جوان ، خلاق و کارامد رای دهیم تا شاهد پیشرفت این شهر باشیم .

گزارش و عکس: مرتضی سلیمانی

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
  تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر