شهرستان بهار

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان بهار :

مواد به کار رفته در بمب های شیمیایی به خورد مردم بهار داده می شود

شناسه خبر: ۷۱۹۷
 مواد به کار رفته در بمب های شیمیایی به خورد مردم بهار داده می شود

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در این مجمع با اشاره به آلاینده های موجود در شهرک صنعتی بهاران گفت: از کارخانه های آلاینده در این شهرک گازهای سمی so3 و so4 و H2SO4 متصاعد می شود که این مواد در بمب های شیمیایی استفاده می شود.

به گزارش نشاط شهر ،

مجمع عالی بسیج با حضور بسیجیان و مسئولین ادارات دولتی در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد. این مجمع با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و با موضوع کاهش طلاق در شهرستان برگزار شد.

در این جلسه به برخی دلایل طلاق در شهرستان اشاره شد و طرحی جهت کم کردن این آسیب در شهرستان از سوی مجمع قرائت شد که در آن برای تعدادی از ادارات که مرتبط با این موضوع هستند وظایفی تعریف شده بود.

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در جلسه مجمع گفت: بر اساس گزارش دادگستری نرخ طلاق در شهرستان بهار یک به هفت و نیم است که این نرخ با توجه به شکل سنتی و مذهبی بودن شهر بهار آمار بالایی است و باید در مورد آن اقدامی عملی صورت گیرد.

یوسف گلشنی در ادامه به برخی جلسات شورای فرهنگ عمومی و مصوبات آن اشاره کرد و گفت: ما نیازمند کار عملی در این زمینه هستیم و باید ارگان ها به طور عملیاتی تر در موارد و مسائل وارد شوند.

گلشنی در ادامه به وجود کارخانه های آلاینده در شهرک صنعتی بهاران اشاره کرد و گفت: کارخانه های آلاینده شهرک صنعتی بهاران so3 و so4 و H2SO4 که در بمب های شیمیایی استفاده می شود؛ به خورد مردم بی پناه شهر بهار می دهند.

وی گفت: با وجود ورود فرمانداری، محیط زیست و دیگر دستگاههای مرتبط تاکنون نتیجه مطلوبی حاصل نشده است و در صورت ادامه زندگی مشقت بار شهروندان بهاری، مجمع عالی بسیج شهرستان تصمیمات دیگری اتخاذ خواهد نمود.

وی ادامه داد: شهرستان بهار از لحاظ ایثار و شهادت بالاترین شاخصه را در استان دارد. این شهرستان 7 درصد جمعیت استان را داراست اما قریب به 12 و نیم درصد شهادت، جانبازی و مدافعین حرم استان را به خود اختصاص داده است. آیا این مردم حقشان است که از چنین مشکل زیست محیطی رنج ببرند.

وی در ادامه گفت: ما به عنوان مجمع عالی بسیج هر مشکلی وجود داشته باشد مطالبه گری خواهیم کرد و از مردم نیز می خواهیم که مشکلات خود را به مجمع انتقال دهند تا بتوانیم وارد کار شده و مشکلات را با تعامل با مسئولین حل کنیم. ما در مقابل مسئولین نیستیم بلکه در کنار آنها هستیم و تمام تلاشمان را می کنیم که به عنوان بازوان مشورتی مسئولین وارد عمل شویم. مسئولین هم باید این را به عنوان یک فرصت تلقی کنند.

انتهای پیام/

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر