شهرستان بهار

حضور نیروهای امنیتی در بهار/شهر بهار بدون تجمع اعتراضی/ تجمعات اعتراضی راه حل مشکلات اقتصادی مردم نیست

شناسه خبر: ۷۳۲۳
حضور نیروهای امنیتی در بهار/شهر بهار بدون تجمع اعتراضی/ تجمعات اعتراضی راه حل مشکلات اقتصادی مردم نیست

مردم ولایی شهر بهار بارها ثابت کرده اند که پای این انقلاب ایستاده و مشکلات اقتصادی نمی تواند باعث شود که به کشور خود پشت کرده و همراه با دشمنان شوند.

به گزارش نشاط شهر، خوشبختانه شهر بهار از جمله شهرهای آرام استان است که علی رغم نزدیکیش به مرکز استان از اغتشاشات در امان بود؛ اما حضور تعدادی از نیروهای امنیتی در چند روز گذشته در سطح شهر باعث شد که برای لحظاتی مردم شهر به خود بیایند و به جهت امنیت موجود در شهر شاکر خداوند باشند.

یک منبع آگاه در این خصوص گفت: گزارش هایی از ایجاد تجمعات غیر قانونی و آشوب در شهر بهار و احتمال حضور برخی افراد اغتشاشگر از خارج از شهرستان رسیده بود و برای جلوگیری از این ناآرامی ها نیروهای امنیتی در سطح شهر مستقر شدند که خوشبختانه هیچ تجمعی در شهر صورت نگرفت.

بی شک اعتراض به وضعیت معیشتی در بین مردم شهر بهار که اکثرا کشاورز هستند، نیز همانند سایر مردم وجود دارد اما اعتراض و تجمع غیر قانونی چیزی نیست که بتواند وضعیت را تغییر دهد و مسئولین و دولتمرادن نیز باید با اشرافیت به این موضوع به خواسته های مردم رسیدگی کرده تا جلوی اینگونه اعتراضات گرفته شود.

در این باره گفتگویی با فرماندار بهار، به عنوان شخص اول دولت در شهرستان بهار داشتیم و نظر وی را درباره اغتشاشات اخیر جویا شدیم که وی حاضر به گفتگو نشده و ابراز داشت که تا وقتی در بهار اتفاقی نیفتاده نیازی برای اظهار نظر نمیبیند که همین موضوع نیز در جای خود قابل تامل بوده و جای بسی سوال است.

مردم شهر بهار در طول سالیان دراز نشان داده اند که ولایت مدار بوده و همواره هر جایی که نیاز بوده حضور پررنگ داشته اند و حضور پرشور این مردم در مراسم گرامیداشت 9 دی در سالن آیت الله بهاری یکی از جلوه های این حضور بود که به رخ هم استانی های ما کشیده شد.

حال این مردم بار دیگر با حضور در راهپیمایی امروز در محکومیت فتنه های اخیر نشان خواهند داد که همیشه پای این انقلاب ایستاده اند و فشارهای اقتصادی باعث نمی شود که به کشور خود پشت کرده و همراه با دشمنان شوند.

انتهای پیام/

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • مهدى :
  در تاریخ ۱۴ دی ۹۶ ساعت ۱۸:۵۹
  بس كه اين شهر خايه مال دارد واى به حال اون كشاورزاى بدبختى كه تو اين شهر ساكنن و زندگى ميكنن و گهگاهى خبر خود كشيشونو ميشنويم و تاسف مى خوريم
 • همشهری :
  در تاریخ ۱۷ دی ۹۶ ساعت ۰۵:۲۲
  اب منطقه رو کشاورزا کشیدن بیرون و ریختند داخل جیب خودشان اینهمه سود و دریغ از کارهای عام المنفعه ای که باید انجام میدادند و نکردند و اگر دلسوزی هم باشه برای کارگران و قشر ضعیف جامعه است که دردشان را همه میدانند حتی مسولین ولی کار قابل توجهی انجام نمیدهند و با اتش زدن و شکستن اموال عمومی کاری از پیش نمیرود
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر