شهرستان بهار

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان بهار اعلام کرد :

تست و بازرسی لوازم اندازه‌گیری ۴۴ هزار مشترک بهاری

شناسه خبر: ۸۲۰۴
 تست و بازرسی لوازم اندازه‌گیری ۴۴ هزار مشترک بهاری

مدیر توزیع برق شهرستان بهار از تست و بازرسی لوازم اندازه‌گیری تعداد 44 هزار و 47 مشترک عادی تک‌فاز در شهرستان بهار خبر داد که تاکنون 72 درصد از سهمیه مقرر انجام گرفته است | در همین راستا مدیریت توزیع برق شهرستان بهار نیز با بکارگیری افراد مجرب اقدام به تست و بازرسی لوازم اندازه گیری مشترکین در بازه‌های زمانی مختلف می‌کند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از همدان پرس؛ مدیر توزیع برق شهرستان بهار از تست و بازرسی لوازم اندازه گیری تعداد 44 هزار و 47 مشترک عادی تک فاز در شهرستان بهار خبر داد که تاکنون 72 درصد از سهمیه مقرر انجام گرفته است.

حمید طهماسبی خو اظهار داشت: شبکه های توزیع برق از آخرین بخش های سیستم قدرت انرژی برق است که ارتباط میان بخشهای تولید و انتقال با مصرف کنندگان و وظیفه تحویل انرژی به آنان را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه شرکتهای توزیع برای محاسبه انرژی مصرفی مشترکان از لوازم اندازه گیری استفاده می کنند، افزود: این بخش به دلیل اهمیت در ثبت انرژی مصرفی مشترکین و فروش انرژی نقش بسزایی در تلفات و صورت حساب مشترکین دارد بنابراین میزان صحت عملکرد آنها در حفظ سرمایه ملی و رعایت حقوق جامعه اهمیت بالایی دارد که برای تحقق این مهم شرکت های توزیع اقدام به تشکیل گروه های تست و بازرسی کنتور کردند.

مدیر توزیع برق شهرستان بهار ابراز داشت: در همین راستا مدیریت توزیع برق شهرستان بهار نیز با بکارگیری افراد مجرب اقدام به تست و بازرسی لوازم اندازه گیری مشترکین در بازه های زمانی مختلف میکند.

وی با اشاره به اهمیت موضوع تست و بازرسی لوازم اندازه گیری با اشاره به اقدامات انجام گرفته در سال جاری ابراز داشت: از جمله این اقدامات تست و بازرسی لوازم اندازه گیری ولتاژ اولیه است که در طول سال دو بار مورد آزمایش قرار میگیرند که تاکنون 55 درصد از آزمایشات انجام گرفته است.

وی ادامه داد: در بحث تست و بازرسی لوازم اندازه گیری ولتاژ ثانویه دیماندی (کشاورزی، صنعتی، عمومی و... نیز که در بازه های مختلف زمانی، گاه دو یا سه بار مورد آزمایش قرار میگیرند که از تعداد یک هزار و 840 مشترک 68 درصد آزمایشات لازم انجام گرفته است.

طهماسبی خو عنوان کرد: تست و بازرسی لوازم اندازه گیری سه فاز عادی (تجاری و غیره) نیز 68 درصد از تعداد 2 هزار و 12 مشترک مورد تست و بازرسی قرار گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: تست و بازرسی لوازم اندازه گیری عادی تکفاز که بیشترین تعداد مشترکین را تشکیل می دهد نیز در بازه زمانی مختلف مورد آزمایشات قرار می گیرند که از تعداد44 هزار و 47 مشترک عادی تکفاز تاکنون 72 درصد از سهمیه مقرر انجام گرفته است.

مدیر توزیع برق شهرستان بهاردر ادامه اظهار امیدواری کرد تا پایان سال بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته موفق به تست 100 درصد لوازم اندازه گیری شده و از میزان صحت عملکرد آنها و حفظ سرمایه ملی و رعایت حقوق مشترکان شهرستان قدم مناسبی برداشته باشیم.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر