شهرستان بهار

معاون وزیر دفاع خبر داد :

آمادگی وزارت دفاع برای ورود به صنعت خودروسازی

شناسه خبر: ۸۳۷۹
 آمادگی وزارت دفاع برای ورود به صنعت خودروسازی

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع با بیان اینکه دشمن جلوگیری از پیشرفت انقلاب را نیز نشانه گرفته گفت: اگر شرکت‌های خودروسازی کشور توان تولید خودروهای باکیفیت و داخلی را ندارند وزارت دفاع آماده است تا تمام توان و دانش نظامی خود در تولید خودرویی را در اختیار آنان قرار دهد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، سردار رضا طلایی نیک ظهر امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در میدان انقلاب اسلامی این شهر با بیان اینکه مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی سراسر کشور روح امام و شهدا را شاد کردند، اظهار کرد: مردم بعد از 40 سال راه انقلاب امروز باز هم دشمن را ناامید کردند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در شرایط بد اقتصادی حضوری حماسی است، گفت: انقلاب سرمایه ملت ایران است و کسی به سرمایه اش بی تفاوت نمی شود و مردم برای حفظ سرمایه خود وارد صحنه شدند هرچند که گوش های ناشنوا و چشمان کور شبکه های صهیونیستی چشم دیدن مردم ایران را ندارند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع با اشاره به اینکه از همه نسل ها در راهپیمایی امروز حضوری گسترده دارند، افزود: عوامل گوناگونی می تواند موجب پایداری انقلاب و اسلام باشد که مهمترین آن روحیه انقلابی و اسلامی است.

طلایی نیک با بیان اینکه اگر کسی فساد، اختلاس و انحراف در انقلاب ایجاد کرد باید مردم امر به معروف و نهی از منکر کنند، افزود: اولویت امروز ما تقویت رویش های جدید انقلاب را شاهدیم و این رویش های جدید سرمایه های آینده نظام و انقلاب هستند.

وی با اذعان به اینکه تنها انقلابی که در جهان ۴۰ سال روی پایه خود ایستاده انقلاب اسلامی ایران است بیان کرد: اصلی ترین دلیل حفظ 40 ساله انقلاب و پایداری آن تاکنون پیروی از ولایت، اسلام و پشتیبانی از ولایت فقیه است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع با اشاره به ادعای استکبار مبنی بر اینکه دین نمی تواند حکومت کند بیان کرد: هرکجای دنیا که مستضعفی زیر شکنجه باشد چشمشان به انقلاب اسلامی است تا آنان را از زور استکبار نجات دهند و امروز کشورهای زیادی با حرکت در مسیر انقلاب و الگوگیری از ایران، بینی استکبار را به خاک مالیدند.

طلایی نیک با بیان اینکه سپاه و ارتش در مرزهای آبی و خاکی ایران از ورود دشمن به خاک کشور دفاع می کنند، گفت: کسانی که با اسلام و انقلاب مخالف هستند خود دچار چالش شدهاند و دیگر کشورها نیز با خود جنگ اقتصادی دارند و بدانید تا چندی دیگر انقلابی علیه نظام سرمایه داری ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به اعتراف استکبار مبنی بر افزایش قدرت ایران و انقلاب در منطقه افزود: باید مسؤولان ساده زیست و در کنار مردم باشند و بهشدت با فساد و اختلاس مبارزه کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع با بیان اینکه دشمن جلوگیری از پیشرفت انقلاب را نیز نشانه گرفته، خاطرنشان کرد: اگر شرکتهای خودروسازی کشور توان تولید خودروهای باکیفیت و داخلی را ندارند وزارت دفاع آماده است تا تمام توان و دانش نظامی خود در تولید خودرویی را در اختیار آنان قرار دهد.

طلایی نیک با بیان اینکه ۹۵ درصد نیازهای دفاعی کشور توسط نیروهای داخل تولید میشود، تصریح کرد: با بودجه کم نظامی پیشرفته ترین پهبادها، موشک ها و سلاح های نظامی توسط مهندسان و دانشمندان جوان داخلی تولید شده است.

وی با بیان اینکه زیرساخت های اقتصادی در کشور فراهم شده ولی هنوز نتوانستیم اثر آن را در زندگی مردم ایجاد کنیم، گفت: باید زیر ساختها و علم و دانش موجود در کشور جاری شود تا مردم اثر آن را ببینند کمااینکه پیشرفت یکی از دغدغه های اصلی رهبر انقلاب است که باید بدان توجه ویژه شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع با بیان اینکه هیچ کشوری توان مقابله نظامی با ایران را ندارد، افزود: امروز ایران در پیچ تاریخی دنیا در زمینه جنگ اقتصادی قرار دارد و هنوز هم نابسامانی های معیشتی در کشور داریم ولی زمینه رشد و پیشرفت نیز وجود دارد.

وی با بیان اینکه خدا وعده داده هر کس دین خدا را یاری کند خدا نیز آنها را یاری می کند افزود: باید همه مردم کشور برای پیشرفت و رشد اویت بسیج باشیم و این شرایط سخت از شرایط اوایل انقلاب نیست ولی باید نسبت به توطئه های دشمن نیز هوشیار باشیم.نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر