شهرستان بهار

شهردار لالجین خبر داد :

کمپ گردشگری لالجین در انتظار تأمین اعتبار

شناسه خبر: ۸۵۳۰
  کمپ گردشگری لالجین در انتظار تأمین اعتبار

شهردار لالجین با تأکید بر اینکه کمپ گردشگری لالجین در انتظار تأمین اعتبار است، گفت: یک میلیارد تومان برای کمپ گردشگری لالجین مصوب شده که با تأمین اعتبار از سوی میراث فرهنگی عملیات اجرایی آن امسال شروع می‌شود.

به گزارش نشاط شهر، حمید محبی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان در خصوص نبود برنامه برای سالروز جهانی شدن لالجین اظهار کرد: نبود برنامه برای این روز، به این علت بود که به دنبال ادغام برنامههای سالروز جهانی شدن با رویداد 2018 هستیم.

وی به برگزاری جشنواره ملی عکاسی اشاره کرد و ادامه داد: این برنامه یکی از رویدادهایی است که درباره لالجین اما همزمان با برنامههای رویداد «همدان، 2018» است.

شهردار شهر جهانی لالجین با تأکید بر اینکه لالجین چهار سال عنوان جهانی خواهد داشت، گفت: از زمانی که لالجین جهانی شده، کارهای عمرانی در این شهر نیز آغاز شد و تاکنون اقدامات زیادی در راستای زیباسازی، فضای سبز و عمران شهری انجام شده است.

وی توسعه سفرهخانهها، سوئیتهای اقامتی و اماکن تفریحی را از دیگر اقدامات در شهر لالجین برشمرد و افزود: کمپ گردشگری این شهر برای امسال مصوب شده و قول اختصاص یک میلیارد تومان به آن نیز داده شده که با تأمین اعتبار از سوی میراث فرهنگی امسال شروع میشود.

محبی با اشاره به اینکه شهر جهانی لالجین هم اکنون فاقد کمپ گردشگری است، بیان کرد: پروژههایی که در حال اجراست تعدادی در هفته دولت و تعدادی در دهه فجر و دیگر ایام به بهرهبرداری میرسد.

وی به پروژههای شاخص شهرداری برای سال جاری اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه بسیاری از معابر این شهر خاکی است، در حال حاضر به شدت عملیات آسفالتریزی معابر انجام میشود که تاکنون 10 هزار تن آسفالت نیز توزیع شده است.

شهردار لالجین به زیباسازی محیط شهری لالجین اشاره کرد و یادآور شد: در بخش فضای سبز نیز ایجاد چند پارک مدنظر قرار دارد که بتوان فضای مطلوب شهری را ایجاد کرد.

وی در خصوص نصب المانهای سفالین در سطح شهر جهانی نیز گفت: فراخوان مبنی بر المان میادین و بلوار داده شده و چند طرح نیز رسیده است که با تشکیل کمیته فنی طرحهای منتخب انتخاب شده و وارد فاز اجرایی میشوند.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر