شهرستان بهار

سازمانهای مردم نهاد و کمیته امداد همدان ظرفیتهای تعاملی خود را افزایش دهند

شناسه خبر: ۸۷
سازمانهای مردم نهاد و کمیته امداد همدان ظرفیتهای تعاملی خود را افزایش دهند

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان بر افزایش ظرفیتها و قابلیتهای تعاملی بین کمیته امداد با سازمانهای مردم نهاد استان همدان تاکید کرد. به گزارش خ

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان بر افزایش ظرفیتها و قابلیتهای تعاملی بین کمیته امداد با سازمانهای مردم نهاد استان همدان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا ابراهیمی پیش از ظهر دوشنبه در نشستی با اعضای اتاق فکر سازمانهای مردم نهاد بهداشت و سلامت استان همدان که در سالن جلسات کمیته امداد امام(ره) برگزار شد، بر اهمیت و ضرورت هم افزایی در حوزه بهداشت و درمان بین دستگاههای متولی دولتی و غیر دولتی تاکید کرد.

وی گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان باید بیش از گذشته با سیاستهایی واحد و سازماندهی شده به بیماران تحت پوشش خود خدمات رسانی کند.

وی افزود: سطح خدمات درمانی به بیماران به خصوص بیماران خاص و صعب العلاج در کمیته امداد، مسیری مشخص و معین دارد.

بیماران ساکن در روستاها از نحوه خدمات رسانی رنج می برند

ابراهیمی با بیان اینکه امروزه با پوشش ۲۴ هزار بیمار در شهرهای استان همدان برای خدمت رسانی دغدغه ای وجود ندارد، گفت: اما بیماران ساکن در روستاها از نحوه خدمات رسانی رنج می برند.

ابراهیمی در همین رابطه گفت: طبق تفاهم نامه های موجود، افراد تحت پوشش کمیته امداد تا ۸۰ درصد از خدمات بیمه ای بهره مند می شوند و افراد غیر پوشش معرفی شده از سایر دوایر به کمیته امداد نیز، مشمول ۲۰ درصد از خدمات بیمه ای هستند.

سمن ها در تکمیل بانک اطلاعات کمیته امداد همکاری کنند

وی با ابراز خرسندی از برگزاری نشست با سازمانهای مردم نهاد حوزه سلامت و بهداشت استان همدان خواست تا در اعتلای بهبود روند خدمات رسانی به بیماران به ویژه بیماران سرطانی و خاص، نسبت به تکمیل بانک اطلاعات کمیته امداد همکاری شود.

مدیر کل کمیته امداد امام(ره) استان همدان تقویت همکاری ها و تعامل بین دستگاههای دولتی با نهادهای مدنی و مردمی را مهم ارزیابی و عنوان کرد: کمیته امداد امام(ره) استان همدان در بخش بهداشت و درمان و رسیدگی به بیماران آماده هر گونه همکاری با سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای غیر دولتی در استان است./مهر

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر