شهرستان بهار

مستاجری به نام پورمختار :

پورمختار، نماینده جنجالی این روزهای همدان

شناسه خبر: ۸۸۸۳
 پورمختار، نماینده جنجالی این روزهای همدان

مدتی است که پورمختار نماینده مردم بهار و کبودراهنگ نقل محافل شده و هر بار خبری از سوی وی و مسئولین دفترش به گوش می رسد. این بار نیز انتشار چند سند که نشان دهنده عضویت وی در هیات مدیره چند شرکت خصوصی است باعث سوالات فراوان شده است.

به گزارش نشاط شهر، چندی پیش به گفته شاهدان عینی 12 نفر به صورت ناشناس وارد دفتر نماینده در بهار شده و پس از مدتی با تعداد زیادی سند و مدرک از آنجا خارج شدند و سپس شنیده شد که این موضوع در دفتر نماینده در لالجین نیز تکرار شده و از آن روز دو نفر از روسای دفتر و نزدیکان وی از دسترس خارج شدند. گفته می شد که این دو فرد در خصوص شفاف سازی حساب های مالی دستگیر شده اند.
سوالاتی در این خصوص در فضای مجازی منتشر شد و سپس نماینده مردم بهار و کبودراهنگ هفته گذشته در شورای اداری شهرستان حاضر شد و شایعات اخیر در خصوص دفاتر نماینده را تبلیغات انتخاباتی به بدترین شکل و زودهنگام اعلام کرد و تلویحا با به کار بردن کلمه معاونت تخریب آن را در جهت تخریب نماینده دانست.وی با تکذیب شایعات اخیر افزود: دفتر ما در تمامی مراکز فعال و با سلامت نفسانی در همه حوزه ها آماده خدمت گذاری می باشند.تکذیب شایعه بسته بودن دفاتر نماینده در صورتی از سوی نماینده محترم بهار و کبودراهنگ تکذیب شد که این خبر از ابتدا صحت نداشته و از همان ابتدا دفاتر باز بوده اند و شبهه ای در خصوص بسته بودن دفاتر مطرح نبود.اما آنچه که هنوز برای ما جای سوال است در دسترس نبودن دو تن از مسئولین دفاتر است و ما هنوز جوابی در خصوص ورود چندین فرد ناشناس به دفاتر آقای نماینده و از دسترس خارج شدن دو تن از منتسبان و نزدیکان به نماینده دریافت نکرده ایم و نماینده نیز در جلسه شورای اداری حرفی در این خصوص نزد.جالب است که با گذشت یک هفته از این موضوع انتشار اسناد و مدارکی دال بر عضویت پورمختار و اطرافیان وی در چند شرکت خصوصی با وجود داشتن وظیفه سنگین نمایندگی و سرکشی به همه شهرها و روستاهای دو شهرستان بهار و کبودراهنگ بار دیگر نام این نماینده را بر سر زبان ها انداخت و جالبتر از آن این است که در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی منتسب به پورمختار تصویری از وی گذاشته شده که وی در آن اذعان داشته «من هنوز مستاجرم»
پورمختار در مورد زندگی خصوصیش گفته: در همدان خانه دارم ولی سالهاست در تهران مستاجر هستم.
وی اظهار داشته است: مجلس مبلغی را به ما به عنوان رهن خانه داده که آن هم کافی نبود و برای تمدید قرارداد رهن مجبور شدم مبلغی به آن اضافه کنم.
این صحبت ها در صورتی اتفاق افتاده که همزمان با انتشار تصاویری از روزنامه رسمی قوه قضائیه مربوط به برخی از شرکت های خصوص است که نماینده و همچنین برخی نزدیکان وی از جمله محمدجواد ، پسر پورمختار در هیات مدیره آن ها عضویت دارند و باعث سوالاتی در مورد درآمد نماینده و تناقض آن با مستاجری شده است.
همچنین موسسه خیریه شمیم و حضور جمال خشوعی در کنار پورمختار به عنوان عضو هیات مدیره نیز باعث سوال شده است. این در صورتی است که چندی پیش این فرد به دلیل فساد اقتصادی در گمرک استان همدان دستگیر شد.
به گزارش عصر همدان هر چه به انتخابات نزدیکتر می شویم شاهد تحرکات بیشتری در فضای انتخاباتی بین رقیبان انتخاباتی می شویم. در این بین فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بیشترین سهم را در این تحرکات ایفا می کنند. شایعات و واقعیات در هم تنیده اند و نیازمند شفاف سازی می باشند. امیدواریم که مسئولین امر با بازگویی حقایق خط بطلان بر شایعات کشیده و واقیات را برای مردم آشکار کنند. /ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر