شهرستان بهار

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی :

۲ مرکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان راه‌اندازی می‌شود

شناسه خبر: ۸۸۹۲
 ۲ مرکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان راه‌اندازی می‌شود

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بهار در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان دو مرکز تحقیقاتی راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از گروه استانهای خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هفته گذشته جلسهای با حضور مرتضی قائمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و عباس صوفی شهردار همدان بهمنظور اصلاح جاده منتهی به واحد همدان برگزار شد.

وی با بیان اینکه از زمانی که دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان تأسیس شده، مشکلاتی در جاده منتهی به این واحد وجود دارد، اظهار کرد: با تدابیر اندیشیده شده، مقرر شد بهمنظور تسهیل رفتوآمد دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی، این جاده توسط شهرداری و وزارت راه و شهرسازی اصلاح شود.

حیدری با بیان اینکه جلسه مشترکی نیز با مدیران و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بهار برگزار شد، تصریح کرد: شهرستانهای بهار و لالجین در استان همدان از نظر کشاورزی و تولید سیبزمینی و سیر مقام اول کشور را دارند. از این رو دانشگاه آزاد اسلامی بنا دارد مرکز تحقیقاتی سیبزمینی و سیر را در این منطقه ایجاد کند تا دانشگاه و مردم از مزایای آن بهرهمند شوند.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: شهر لالجین به عنوان قطب سفال کشور نیز شناخته شده است. به همین منظور مقرر شد در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بهار، مرکز تحقیقات سفال راهاندازی شود که مقدمات کار انجام شده است. مقرر شد فرماندار شهرستان بهار نیز اقدامات لازم در راستای اصلاح جاده منتهی به مرکز بهار را انجام دهد.

انتهای پیام

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر