شهرستان بهار

‍ سردار رضا طلایی نیک :

امروز دشمن امنیت روانی و ملی، اقتصاد و معیشت ما را نشانه گرفته است.

شناسه خبر: ۹۰۳۳
 امروز دشمن امنیت روانی و ملی، اقتصاد و معیشت ما را نشانه گرفته است.

معاون پارلمانی وزارت دفاع درهمایش بسیج دربهارگفت: این انقلاب برای مانعمت است؛ زیرا در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، توسعه وعمران، صنعت و کشاورزی،سیاست،قدرت نظامی و فناوری یکی از کشورهای پرظرفیت جهان و منطقه هستیم و اگر این انقلاب دنیای ما را آبادنمی‌کرد برای آخرت ما پربرکت بود زیرا این انقلاب ما را به راه حق رهنمون کرد و با محور ولایت الهی ما توانستیم در چهل سال علاوه بر عزت و عظمت در عرصه معنویت و آخرت گرایی سرافراز باشیم.

به گزارش نشاط شهر، سردار رضا طلایی نیک به بیان شناسنامه انقلاب از زبان امام راحل پرداخت و گفت: بسیج اتکا به اسلام ناب محمدی و لشکر مخلص خداست و باید نظام و دولت با تمام وجود از بسیج حمایت کند و امام (ره) در اواخر عمر هشدار داد "اگر مسئولین از بسیج و تفکر و فرهنگ بسیجی غفلت کنند به آتش دوزخ الهی گرفتار خواهند شد".
وی افزود: سیلی که بسیج در این چهل سال به جریانات الحادی و آمریکا و اسرائیل و فتنه گران و توطئهها گران داخلی و خارجی زده، امروز نمایان تر شده و در روزهای اخیر طمع دشمن به ناامیدی تبدیل شد و مردم با توکل و بسیجی با بصیرت و تبعیت از ولایت راه خود را از آشوبگران جدا کردند.
طلایینیک تصریح کرد: امروز دشمن با تمام وجود از هر روزنهای وارد میشود و با شبکه های ماهوارهای و مجازی، از مسیر و روزنه مرزهای هوایی، زمینی و دریایی، مسیر اقتصاد و نارضایتی و مشکلات معیشتی در صدد نفوذ و فتنه است اما آنچه مانع نفوذ می شود فرهنگ و تفکر بسیجی است.
سردار طلایی نیک تاکید کرد: بسیج امروز هستههای مقاومت را در جهان ایجاد کرده و جریانات تکفیری ها و صهیونیست ها زبون شدند و قدرتی که هسته بسیج و بسیجی در این منطقه ایجاد کرده آنها را عصبانی کرده و برای همین با تمام وجود در صدد فتنه علیه ما هستند.
وی اضافه کرد: در کشور آمریکا بیش از ۸۰ سند قانونگذاری و حقوقی و اجرایی علیه ایران، در راستای عملیات روانی توطئه و تحریم تصویب شده و این سندها ایجاد ساختار کردند و دهها هزار نفر را برای آسیب به انقلاب سازماندهی کردند.
وی به ویژگی های بسیج از زمان مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: بسیج و بسیجی با بصیرت و روشن بین، آماده حضور در میادین مختلف، آگاه، مسئولیت پذیر، امنیت زا، فراجغرافیا، فرااقشار، کارآمد در همه میدان هاست و انسان و جامعه اگر در طراز اسلام و انقلاب و بر محور ولایت باشد، بهترین مسیر و خانواده، خانواده بسیج است.
وی تصریح کرد: امام (ره) بسیج را به عنوان معجزه انقلاب، در مقابل تهدید رو کرد و بسیج در مقابل تهدید تاسیس شد و نقطه میدانداری و حضور بسیج در جایی است که تهدید، نفوذ، تحریم و تحریک وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر حضور بسیج در دفاع همه جانبه گفت: شخصیت بسیجی، تفکر و هویت بسیج به صورت بالقوه موجب آمادگی است و بسیج اگر فقط آماده باشد همین قدرت ساز است و نیازی به عملیات نیست و اگر نیاز به عملیات بود عملیات بسیجی شکل می گیرد و این موضوع در ۴۰ سال در دفاع از انقلاب و ملت زانوهای استکبار و دشمنان اسلام را شکسته و بسیج متعالی شده است.
سردار رضا طلایی نیک تصریح کرد: این قدرت جهشی و پیشرفت فراگیر که در کشور ما در حال رخ دادن است و توازن قدرت در منطقه ما به نفع جریان مقاومت و اسلام بر هم خورده و آمریکا و استکبار، در جهان در حال افول است و صهیونیست ها می داند اگر خطا کنند در کمترین زمان نابود خواهند شد و در این منطقه قدرت ایجاد شده که لرزه بر اندام استکبار انداخته و به همین دلیل آنها همه توانشان را برای فتنه در ایران اسلامی به کار گرفتند.
معاون پارلمانی وزارت دفاع با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن گفت: ما امروز در جنگ هستیم زیرا مردم مشکل معیشتی دارند و دولت مسئولین قوای سه گانه باید در مقابل فقر فساد و تبعیض و مشکلات مردم در صحنه باشند و در این راستا بنا به تدبیر مقام معظم رهبری قرارگاه های اقتصادی تشکیل شده است.
سردار رضا طلایی نیک ادامه داد: دشمن در هفته اخیر در جنگ امنیتی شکست خورد، ولی در جنگ اقتصادی باید جهادی عمل کنیم و مردم و مسئولین در کنار هم از ظرفیت هایشان کمک بگیرند.
وی تصریح کرد: ریشه دار شدن نهادهای نظام تابآوری دشمن را کاهش داده و دشمن تمام مواضع بین المللی را زیر پا می گذارد و تمام مسائل ضدانسانی را ترویج میکند و برخلاف گذشته به صورت علنی وارد شده زیرا می داند که نفس های آخرش را در منطقه می کشد.
معاون پارلمانی وزارت دفاع گفت: فتنه اخیر، فتنه ترکیبی است که با نقش آفرینی مقام معظم رهبری، هوشمندی و همراهی مردم و تدابیر و تلاشهای نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در کمترین زمان فتنه مهار شد.
سردار رضا طلایینیک اظهار داشت: امروز دشمن امنیت روانی و ملی، اقتصاد و معیشت ما را نشانه گرفته است و باید اگر اتفاقی می افتد خسارت هایی به بار می آورد محرکهای مقطعی و عوامل ریشهای را بشناسیم و اجازه نفوذ و یارگیری دشمن به صورت دوره ای ندهیم. وی ادامه داد: آسیب پذیری در حوزه فرهنگ و اقتصاد زمینه یارگیری دشمن را فراهم کرده و این نشان دهنده این است که ما در جامعه سازی اسلامی هنوز کار کامل و فرایند جامعی را طی نکردیم و توجه به فرهنگ و جامعه در نظام و دولت اسلامی باید بر مبنای اسلام و تعالیم دینی باشد.
وی اعلام کرد: کشور ایران در صنعت دفاعی، قدرت موشکی، ۱۵ عرصه مهم فناوری، علم و تکنولوژی جزو ۱۰ کشور اول دنیا محسوب می شود.
سردار طلایی اظهار داشت: برای مقابله با مسائلی نظیر آشوب های اخیر، باید مسئله را ببینیم و بهانه دست دشمن ندهیم، زمینه های دوره ای را رصد کنیم و ریشه ها فرهنگ و اقتصاد باید در راستای اهداف عالی انقلاب باشد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر