شهرستان بهار

بادامی؛ صادرات محوری یکی از اهداف نمایشگاه صنایع کوچک همدان :

آیین گشایش نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک استان برگزار شد

شناسه خبر: ۹۰۵۶
 آیین گشایش نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک استان برگزار شد

آیین ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان همدان با حضور واحدهای فعال از سراسر استان در آیینی با حضور امام جمعه همدان، معاون امور اقتصادی استانداری و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی برگزار شد | طبق برنامه ریزی انجام شده، دوره های آموزشی و خدمات کلینیکی کسب و کار بطور همزمان در این نمایشگاه برگزار می شود.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از همدان پرس؛ آیین ششمین نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک و متوسط استان همدان با حضور واحدهای فعال از سراسر استان در آیینی با حضور امام جمعه همدان، معاون امور اقتصادی استانداری و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی همدان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک و متوسط استان همدان گفت: در ششمین سال برگزاری این نمایشگاه از امروز تا 15 آذرماه، مفتخر به میزبانی از 100 واحد صنعتی استان همدان هستیم.

محمدرضا بادامی با اشاره به اینکه شرایط برای حضور تمامی صنایع و خوشه ها از جمله خوشه چرم و مبل و منبت فراهم شده است، افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، دوره های آموزشی و خدمات کلینیکی کسب و کار بطور همزمان در این نمایشگاه برگزار می شود.

وی از حضور رایزنان بازرگانی عراقی، ترکیه ای، لبنانی و ترکمنستانی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه صادرات محوری آن است که این افراد به صاحبان صنایع مشاوره و راهنمایی می دهند.

بادامی هدف از راهاندازی این نمایشگاه را معرفی ظرفیت و توان کارخانه ها و واحدهای تولیدی استان بیان کرد و گفت: این نمایشگاه فرصتی برای رفع مشکلات صنایع است.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه 30 واحد از همدان، یک واحد از اسدآباد، 8 واحد از کبودرآهنگ، 7 واحد از تویسرکان، 12 واحد ار ملایر، 6 واحد از رزن و درگزین و 7 واحد از شهرستان نهاوند و مابقی واحدهای صنعتی از شهرستان بهار حضور دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی همدان نیز در این آیین اظهار داشت: ششمین نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک و متوسط استان همدان با حضور 100 صنعتگر توانمند استان همدان در فضایی بالغ بر 5 هزار مترمربع و در سه سالن ابن سینا، هگمتانه والوند به مدت 4 روز در حال برگزاری است.

حمید گلی پور بزرگترین دستاورد برگزاری این نمایشگاه را حضور رایزنان خارجی و واحدهای فعال استان دانست و افزود: امیدواریم انعقاد تقاهم نامه ها و قراردادهای خوبی در این مدت برای واحدهای فعال استان همدان رقم بخورد.

وی افزود: کارگاه های آموزشی در کنار نمایشگاه تدارک دیده شده است و اساتید مجرب، آموزش و مشاوره های مورد نیاز را در اختیار غرفه داران قرار می دهند.

گفتنی است؛ این نمایشگاه از 12 تا 15 آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان همدان دایر است.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر