شهرستان بهار

صفی زاده سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار شد

شناسه خبر: ۹۰۶۶
صفی زاده سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار شد

طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، علیرضا صفی زاده به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار معرفی شد.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ؛ محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با صدور حکمی علیرضا صفی زاده را به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان منصوب کرد.
در بخشی از حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان آمده است: نظر به تعهد و تجربه جنابعالی در امور اجرایی و باتوجه به اهمیت و جایگاه ورزش و جوانان در جامعه، استفاده از ظرفیتهای درون سازمانی، اعتماد به جوانان و سپردن امور مدیریتی به انان ، جوانگرایی و عملیاتی نمودن آن و استفاده از نیروهای تحصیل کرده و با انگیزه در امور اجرایی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار منصوب می گردید.
امید است با اتکا به خداوند متعال و بهرهگیری از تمامی ظرفیتها، تعامل مناسب با مقامات محلی و بهرهمندی از همکاری پیشکسوتان و کارکنان در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش و جوانان آن شهرستان موفق و مؤید باشید .شایان ذکر است علیرضا صفی زاده با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت راهبردی در ورزش و با یازده سال سابقه کار در پست کارشناس روابط عمومی ، در کارنامه فعالیت خود دارد . در این مراسم صولتی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل از زحمات لطیفی سرپرست سابق اداره شهرستان بهار تشکر و قدردانی نمود.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر