شهرستان بهار

سوء استفاده سیاسی از نام شهدا برای رسيدن به قدرت و ثروت ممنوع است

شناسه خبر: ۹۲۱۵
سوء استفاده سیاسی از نام شهدا برای رسيدن به قدرت و ثروت ممنوع است

شهادت مرحله‌ای از فیض کمال است که نصیب هرکس نمی‌شود و این درجه بالاترین درجات است چرا که خداوند می‌فرماید، من مشتری جان کسانی هستم که در راه من به جهاد مشغولند و این مشتری بهترین مشتری‌هاست و این بالاترین درجات است.

به گزارش نشاط شهر امروزه در دنیایی به سر می بریم که سیاست با دین یکی شده و برخی از افراد برای طی کردن مسیر موفقیت ، دست خوش دسیسه های شیطان شده و بعضا برای رسیدن به اهداف شوم و دست نیافتنی خود دست به هر کاری می زنند.

در دنیای کوچک و فانی ما برخی از افراد از نام و نشان مقدس شهدا سوء استفاده می کنند و خود را ولایتی نشان می دهند تا با استفاده از این ترفند شیطانی به منافع و مقاصد خود بهتر و راحت تر دست یابند.

زمان انتخابات است و مردم باید آگاه باشند و با انتخاب اصلح فرد دلسوز، کارآمد، نخبه در بیشتر زمینه ها، با اصالت و مرد میدان عمل را انتخاب کنند و گول ظواهر تبلیغاتی بعضی از نامزدهای انتخاباتی را نخورند برخی از آنان با برچسب زدن نام شهداء به پرونده خود می خواهد به منافع شخصی خود دست پیدا کنند و نیتی جز رسیدن به اهداف خود ندارند.

مردم شهید پرور و انقلابی این مرز و بوم باید با تحقیق و تفکر درست پا به عرصه انتخابات گذاشته و در پای صندوق های رای حاضر شوند و برای اصلاح جامعه امروز و نجات آن از بحران های گوناگون تصمیم درست و جدی بگیرند.

باید مردم ما آگاه باشند که دیگر زمان شعارهای پوچ و غیر عملی گذشته و باید واقع بین باشند، سرنوشت هیچ ملتی تغییر نمی کند مگر با خواست و اراده خود. سوء استفاده از نام شهدا برای رسیدن به مقاصد شوم خود امری بسیار ناپسند و ناجوانمردانه خواهد بود
اگر شهدا زنده بودند هیچگاه عرصه میدان را برای افراد سود جو خالی نمی گذاشتند تا هر طور که دلشان می خواهد در این میدان بتازند و از صداقت و یکپارچگی مردم بهره ببرند.

سخن من با کسانیست که برای دست یابی به مقاصد خود دست به هرکاری می زنند خصوصا سوء استفاده از نام مقدس شهداء ، اگر راست می گوئید که انقلابی هستید راه شهدای انقلاب را ادامه دهید و بی راهه نروید.

فردوس نبی پور

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر