شهرستان بهار

‍ ‍ برگزاری نشست های خبری انتخاباتی پایگاه خبری نشاط شهر با کاندیداهای نمایندگی مجلس

شناسه خبر: ۹۲۵۶
‍ ‍ برگزاری نشست های خبری انتخاباتی پایگاه خبری نشاط شهر با کاندیداهای نمایندگی مجلس

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد و مردم بهار و کبودراهنگ با شرکت در انتخابات از مجموع ۲۴ کاندید باقیمانده دست به انتخاب بزرگ خواهند زد.

به گزارش نشاط شهر، حوزه بهار و کبودراهنگ یکی از بزگترین حوزه های استان همدان است که این دوره نیز یک نفر باید بار سنگین نمایندگی در این دو شهرستان را به دوش بکشد. شناخت کاندیدای اصلح برای مردم شهرها و روستاها از بین این تعداد کاندید کاری بس دشوار و وقتگیر است.

مجموعه خبری نشاط شهر به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی شهرستان بهار امسال برای دومین بار پس از ۴ سال اقدام به برگزاری نشست های خبری انتخاباتی با کاندیداهای نمایندگی حوزه بهار و کبودراهنگ کرد و با اعلام فراخوان عمومی از همه کاندیداها دعوت به حضور در دفتر مجموعه خبری و مصاحبه کرد.در این مصاحبه های خبری تعدادی از کاندیداها حاضر شده و به سوالات مشترکی همچون مشکلات و معضلات و ظرفیت های شهرستان و راه حل این مشکلات پاسخ دادند. حضور کاندیداهای نمایندگی مجلس در این نشست های خبری علاوه بر اینکه موجب آسانتر شدن انتخاب برای مردم می شود بلکه نشان دهنده اعتماد آن کاندید به رسانه جمعی یک شهرستان و پاسخگو بودن اوست.

هف از برگزای این نشست ها نه تنها شناساندن کاندیداهای نمایندگی به مردم بلکه انتقال مطالبه عمومی به همه کاندیداها و ثبت و ضبط صحبت و قول کاندیداهاست. از بین این کاندیداها یک نفر به عنوان نماینده مردم انتخاب خواهد شد و این انتخاب پایان کار نیست بلکه شروع کار است و نماینده زین پس باید خود را در معرض پرسش و مطالبه عمومی مردم و رسانه قرار داده و پاسخگوی مردم باشد./کنظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
  تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر