شهرستان بهار

سرپرست ورزش و جوانان بهار خبر داد :

برخورد با مدیران باشگاه‌های متخلف در صورت سرپیچی از دستور تعطیلی

شناسه خبر: ۹۲۷۸
  برخورد با مدیران باشگاه‌های متخلف در صورت سرپیچی از دستور تعطیلی

سرپرست ورزش و جوانان بهار از برخورد با مدیران باشگاه‌های متخلف در صورت سرپیچی از دستور تعطیلی باشگاه به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس خبر داد.

به گزارش نشاط شهر، علیرضا صفی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه بر اساس قانون برخورد با باشگاههای متخلف در دستور کار خواهد بود، گفت: ورزشکاران و مربیان میتوانند شکایت خود را به حوزه بازرسی و یا امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و شهرستان بهار ارائه دهند.

سرپرست ورزش و جوانان بهار گفت: تعطیلی باشگاهها همچون سایر مکانهای ورزشی بر اساس دستور وزارت ورزش و ستاد نظارت بر سلامت کشور است و همه باید تابع قانون باشند.

وی افزود: تعطیلی باشگاهها همچون سایر مکانهای ورزشی بر اساس دستور وزارت ورزش و ستاد نظارت بر سلامت کشور است و همه باید تابع قانون باشند.

علیرضا صفی زاده افزود: هیچ باشگاهی حق اجبار در حضور مربیان و اخذ شهریه از ورزشکاران را ندارد ضمن اینکه بر اساس اطلاعیه صادره طبق زمان درج شده باید تعطیل باشند.

وی اضافه کرد: همه در برابر قانون مسئول هستیم و این تصمیم در راستای حفظ سلامت ورزشکاران و پیشگیری از شیوع ویروسکرونا اتخاذ شده است.

صفی زاده با تاکید بر اینکه بر اساس قانون برخورد با باشگاههای متخلف در دستور کار خواهد بود، گفت: ورزشکاران و مربیان میتوانند شکایت خود را به حوزه بازرسی و یا امور باشگاههای اداره ورزش و جوانان استان همدان و شهرستان بهار ارائه دهند.

وی افزود: همه روزه در ساعات اداری آماده دریافت شکایات و انتقادها پیرامون وضعیت اعلام شده و تخلفهای احتمالی در این زمینه هستیم.

سرپرست ورزش و جوانان بهار خاطرنشان کرد: قانون برای همه یکسان است و دلیلی نمیشود برخی باشگاهها فعالیت مغایر با اطلاعیه صادره داشته باشند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر