شهرستان بهار

تلاش دولت برای دخالت در تصمیم‌گیری مجلس انقلابی خنده‌دار است

شناسه خبر: ۹۵۲۵
تلاش دولت برای دخالت در تصمیم‌گیری مجلس انقلابی خنده‌دار است

منتخب مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس یازدهم با انتقاد از تلاش دولت برای دخالت در تصمیم‌گیری‌های مجلس انقلابی گفت: کنترل تورم و ایجاد اشتغال زمانی موثر است که دولت و مجلس دست به دست هم دهند، اگر هر کدام از اینها بر موضع خود پافشاری کنند قطعا مطالبات مردم بی پاسخ می‌ماند.

به گزارش نشاط شهر، عیسی جعفری منتخب مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس یازدهم در گفتوگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره عزم دولت برای همسو کردن هیأت رئیسه مجلس آینده با خود گفت: تلاش دولت برای دخالت در تصمیمگیری مجلس آینده خنده دار است چون اکثریت قریب به اتفاق منتخبان چهرههای انقلابی هستند، آنها بر اساس تفکراتی که داشتند از مردم رأی گرفتند بنابراین با همین فکر برای انتخاب اعضای هیأت رئیسه ورود میکنند.

وی با بیان اینکه منتخبان مجلس یازدهم همه خواستار آن هستند که به انتظارات مردم پاسخ دهند، افزود: خیلی بعید میدانم دولت اصراری به پیگیری این مسئله داشته باشد، گرچه مطلوبش آن است که با یک مجلس کاملا همراه کار کند. به دولت توصیه میکنم اگر میخواهد در یک سال و نیم باقی مانده کارهای برزمین ماندهاش را به سرانجامی برساند، به نفعش است که با مجلس هماهنگ شود.

منتخب مردم کبودرآهنگ در مجلس یازدهم اظهار کرد: اگر دولت خود را با مجلس یازدهم هماهنگ کند میتواند بخشی از کارهای برزمین مانده را پیش ببرد، ضمن آنکه مجلس نیز علاقمند است دولت در این مدت جنب و جوش بیشتری از خود نشان دهد. امروز مردم توقع دارند مجلس و دولت قدمهایی را در حوزه کنترل تورم و ایجاد اشتغال بردارند.

وی افزود: کنترل تورم و ایجاد اشتغال در کشور زمانی موثر است که دولت و مجلس دست به دست هم دهند، اگر هر کدام اینها بر موضع خود پافشاری کنند قطعا مطالبات مردم بی پاسخ میماند. همه منتخبان عزم خود را جزم کردند تا اقدام بزرگی را در حوزه اشتغال و مبارزه با تورم انجام دهند.

این فعال اصولگرا درباره تلاش دولت برای ساماندهی منتخبان مستقل و اصلاح طلب به منظور معاملهگری با نامزدهای کرسی ریاست مجلس، گفت: تعداد نمایندگان مستقل، طرفدار دولت و اصلاح طلب در مجلس آینده کمتر از 40 نفر هستند. قاعدتا آنها یک سبد رأیی دارند و جذب همین آرا برای برخی افراد که میخواهند در هیأت رئیسه حضور پیدا کنند، شاید محل توجه باشد و بخواهند با این گروه از منتخبان وارد صحبتهای پشت پرده شوند اما در هر صورت قدرت فراکسیون اکثریت به گونهای است که تأثیری از این اتفاق نمیپذیرد.

انتهای پیام/
نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر