شهرستان بهار

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار :

کنگره ملی تبلیغ در شهرستان بهار برگزار می شود

شناسه خبر: ۹۶۳۹
 کنگره ملی تبلیغ در شهرستان بهار برگزار می شود

حجت الاسلام محمد جمشیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار از برگزاری کنگره ملی تبلیغ در شهرستان بهار به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی خبر داد. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر اظهار داشت: یکم تیرماه روز اطلاع رسانی و تبلیغ نامگذاری شده است به همین مناسبت ما نیز همچون سالهای گذشته تدارک برنامههایی را در شهرستان بهار دیده ایم که امسال کمی متفاوت تر از سالهای قبل است.

حجت الاسلام محمد جمشیدی افزود: به دلیل شیوع بیماری کرونا و همچنین تغییر ریاست اداره تبلیغات اسلامی استان رویکرد جدیدی نسبت به برنامه های امسال داریم بطوریکه یکی از برنامه های مهمی که امسال در شهرستان بهار تدارک دیده ایم برگزاری کنگره ملی اطلاع رسانی و تبلیغ است.

وی ادامه داد: اولین برنامه ما به مناسبت این روز غبار روبی مزار شهدا در روز شنبه و از ساعت ۱۰ صبح می باشد که در این برنامه تمامی افراد مبلغ و مبلغه و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی و برخی از مسئولین فرهنگی شهرستان حضور دارند.

جمشیدی همچنین افزود: برنامه اصلی ما در روز یکشنبه و به صورت همایش برگزار می شود به طوریکه ساعت ۸:۳۰ همه گروه های هدف ما اعم از شورای هیئات مذهبی، شورای کانون مداحان و شورای امور قرآنی با حضور در دفتر امامجمعه با ایشان دیدار خواهند داشت.

وی اظهار داشت: از ساعت ۹ صبح همایش مبلغین به صورت رسمی و در سه کارگروه تخصصی در دفتر امام جمعه آغاز شده و در نهایت با جمع بندی مباحث توسط اساتید بزرگ استانی همایش خاتمه می یابد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ادامه داد: در صورتی که شرایط بیماری کرونا اجازه دهد همایش هیئت های مذهبی و مداحان را نیز در هفته آتی خواهیم داشت.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر