شهرستان بهار

روایت یک نماینده مجلس از تخلفات مسئولان دولتی/ از جعل مدرک تا نپرداختن اجاره خانه سازمانی

شناسه خبر: ۹۶۴۸
روایت یک نماینده مجلس از تخلفات مسئولان دولتی/ از جعل مدرک تا نپرداختن اجاره خانه سازمانی

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: برخی از مسئولان دولتی با جعل سند کارت پایان خدمت گرفتند و از سوی دیگر برخی مسئولان دولتی چندین سال است که از پرداخت اجاره بهای خانه‌های سازمانی تمرد می‌کنند.

به گزارش نشاط شهر، به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عیسی جعفری در نطق میاندستور خود در نشست علنی امروز مجلس (سهشنبه 3 تیر 1399) گفت: اگر رئیسجمهور آمریکا در تجمع انتخاباتی خود در اوکلاهما عنوان میکند که به دنبال توافق سریع با ایران است، به این خاطر است که میداند عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی برای مردم آمریکا روشن شده است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس اظهار داشت: باید بگویم که آقای ترامپ قمارباز! آرزوی مذاکره با ایران را به گور خواهی برد.

وی افزود: آقای وزیر تعاون! به داد کارگران و بازنشستگان برسید، به والله این قشر در حوزه مسائل اقتصادی مشکل دارند، مبادا آه مظلوم شما را گرفتار کند.

جعفری خاطرنشان کرد: آقای رئیسجمهور! آیا از قیمت افسارگسیخته کالاها خبر دارید؟ آیا شما میتوانید با حقوق یک میلیون و 200 هزار تومان زندگی کنید؟

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس اظهار داشت: آقای رئیسجهور! دولت شما تا چه اندازه با فساد مبارزه کرده است؟ آیا خبر دارید که با انتصابات فامیلی و بها دادن به افراد مسئلهدار، بیشتر زمینه فساد را مهیا میکنید؟

وی افزود: آقای رئیسجمهور! شما میدانید برخی مسئولان در دولت جنابعالی مدرک تحصیلیشان معتبر نیست؟ آیا میدانید برخی از مسئولان دولت شما با جعل سند، کارت پایان خدمت گرفتهاند؟ آیا خبر دارید برخی از مسئولان دولت شما چندین سال است از پرداخت اجاره بهای خانههای سازمانی تمرّد میکنند؟ این مسئولان درد گرانی افسارگسیخته مسکن را کی خواهند فهمید؟

انتهای پیام/

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • حسن روحانی (فریدون) :
  در تاریخ ۴ تیر ۹۹ ساعت ۱۰:۰۶
  خودم هم بی خبر بودم! صبح جمعه فهمیدم بنزین گران شده
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر