شهرستان بهار

بیانیه مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در حمایت از هفته حقوق بشر امریکایی

شناسه خبر: ۹۶۶۵
بیانیه مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در حمایت از هفته حقوق بشر امریکایی

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان بهار ، در پیامی ضمن بزرگداشت یاد و نام تمامی شهدا بیانیه ای را در حمایت از هفته حقوق بشر آمریکایی صادر کرد. 

به گزارش نشاط شهر، روح الله نباتی، رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان بهار با توجه به اتفاقات اخیر امریکا عمر این ابرقدرت را رو به پایان دانست و گفت: همواره وحشی ترین تروریست های عالم مورد حمایت امریکا بوده و حالا مرگ سیاهپوست امریکایی مجالی برای فریاد تظلم خواهی مردم همین کشور فراهم کرده است.

نباتی متن بیانیه مجمع عالی بسیج شهرستان بهار را، به شرح زیر صادرکرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

6 تا12 تیرماه به نام هفته حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است. دستنشاندههای رذل ایالاتمتحده که چهره نفاق آنان آشکار گردیده بود در ششم تیرماه سال 1360 با سوءقصد نافرجام به حضرت آیتاللهالعظمی امام خامنهای «مدظلهالعالی» ماهیت پلید خود رانشان دادند.

فردای آن روزیعنی هفتم تیرماه سال 1360 طی بمبگذاری وانفجار دفترمرکزی حزب جمهوری اسلامی آیتالله دکتربهشتی و هفتادودو یارصدیق انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند.

در هشتم تیرماه سال 1360 شهیدمحمد کچونی رئیس زندان اوین توسط گروهک منافقین تروربه شهادت رسید. یازدهم تیرماه سال 1360 آیتالله صدوقی (ره) نماینده امام (ره) و امامجمعه یزد به شهادت رسید. و دوازدهم تیرماه سال 1367 هواپیمای مسافربری ایرباس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توسط ناو آمریکایی وینسنس با شلیک مستقیم موشک ساقط و منجر به شهادت تمامی 290 مسافر و خدمه از جمله 66 کودک و 53 زن گردید.

«مأمون زمان» با مشاهده پیشروی رزمندگان اسلام در جبهههای جنگ وضعف و ناتوانی خود دربرابر ایمان انقلابی ملت وبا احساس حقارت دربرابر فرماندهی امام امت «سناریوی قتل» را در دستور کار خودقرار داد. دستپروردههای خائن ایالاتمتحده دستشان به خون 17000 هزار انسان بیگناه در کوچه و خیابان و در مغازه ومنزل آلوده شد.

ولی با این همه، حرکت پرشتاب و مستمر انقلابی ادامه یافت. اگر آن روزهارژیم جنایتکار آمریکا فقط «احساس»شکست و حقارت را داشت امروزبه«یقین» به شکست وحقارتش در برابر انقلاب عظیم ملت ایران پی برده است.

امروز صدای حقانیت و مظلومیت ملت ایران وندای انقلاب عظیم اسلامی به گوش تمامی مستضعفان جهان رسیده است. امروز ماهیت این «ببر پوشالی» بر همگان آشکارتر شده است. امروز پرده از چهره کریه، مزور و ضدبشری فرعون زمان حتی دربرابر مردمِ خودش نیز کنار رفته است.

رژیم ضدمردمی،ضد بشری و نژادپرست ایالاتمتحده که هیچ ارزشی برای جان انسانها قائل نیست عَلَم حقوق بشر را نیز برداشته است! رژیم فاسدی که روزانه دهها و سالانه هزاران نفر از مردم کشور خودش را با سلاح گرم و یا با گذاشتن زانو روی گردن میکشد

چطور میتواند داعیهدار حقوق بشر باشد؟ کارنامه ننگین رژیم مستکبر ایالاتمتحده مملو از حملات نظامی، کودتا، ترور و کشتار مردم بیدفاع کشورهای مختلف جهان از عراق، یمن، سوریه و افغانستان تا ویتنام، فیلیپین، کوبا و ... است.

حمایت از ابردیکتاتورهای جهان از آل سعود و آل خلیفه گرفته تا مصر و تونس و شیلی و در رأس آنها «دولت تروریست» و رژیم غاصب صهیونیستی در صدر فهرست جنایات این رژیم ثبت شده است. وحشیترین تروریستهای عالم اعم از بوکوحرام و داعش و جبههالنصره از پشتیبانی مالی و تجهیزاتی آمریکا برخوردار بودهاند وگرنه چطور ممکن است گروه تروریستی کودنی مانند داعش بهراحتی بتواند منابع نفتی دو کشور بزرگ عراق و سوریه را استخراج کرده و در بازارهای جهانی به فروش برساند! و درعینحال کشور کهن و بزرگی مانند

ایران با دارا بودن هزاران مهندس و متخصص و سکوهای نفتی و دهها نفتکش غولپیکر از فروش نفت خودش هم محروم باشد؟! البته اینها همه نشانههایی است! عمر ننگین تنها ابرقدرت مادی جهان رو به پایان است... این را میشود از بحرانهای درونی آمریکا هم فهمید جنبش والاستریت و حالا اعتراضات و آشوبهای خیابانی. صداهای در گلو مانده و خفه شده سیاه پوستان و شهروندان درجه چندم آمریکایی که ازحقوق اولیهشان هم محروم شدهاند مجالی برای بروز فریاد تظلم خواهی و نابودی ساختار ناعادلانه آن فراهم آورده است.

البته آزادگان جهان در برابر اقدامات ضد حقوق بشری و غیرانسانی رژیم ایالات متحده و دست نشانده ها و تروریست های تحت حمایت او سینه سپر کرده و ایستاده اند. از خطه دلاورخیز شهرستان بهار شهید مدافع حرم سیدمیلاد مصطفوی و شهید مدافع حرم، فرمانده شجاع شهید مرتضی ترابی کمال با تقدیم جان شیرین خود در برابر ذبح بی گناهان و تجاوز و تعدی ایستادند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر