شهرستان بهار

​فرماندار در جمع روسای هیئت های ورزشی شهرستان بهار :

اولین بوگاتی توسط بهاری ها خریداری شد/از حمایت مالی کشاورزان در هیئت های ورزشی استفاده کنید

شناسه خبر: ۹۶۸۴
 اولین بوگاتی توسط بهاری ها خریداری شد/از حمایت مالی کشاورزان در هیئت های ورزشی استفاده کنید

صبح امروز جلسه روسای هیئت های ورزشی شهرستان بهار در فرمانداری بهار با هدف بیان و بررسی مشکلات هیئت های ورزشی برگزار شد.

به گزارش نشاط شهر، صبح امروز روسای هیئات ورزشی شهرستان در جلسه ای با فرماندار به بیان برخی مسائل و مشکلات خود پرداختند و خواستار کمکهای دولتی به هیئات ورزشی شدند.

در ادامه علیرضا صفی زاده، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار گفت: اداره ورزش هم اکنون جایگاه مناسبی بین ادارات ندارد، به طوریکه گاهی دیده می شود جواب نامه این اداره نیز داده نمی شود، این اداره استقلال خود را از دست داده و ما در تلاشیم که جایگاه آن را احیا کنیم.

وی در ادامه پیشنهاد راه اندازی جاده تندرستی و استفاده دوباره از دوچرخه های ایستگاه دوچرخه سواری و تامین ایمنی جاده سلامت را داد و افزود: ارگانهای مختلف هر یک به سهم خود باید به امر ورزش کمک کنند که شهرداریها یکی از این ارگانها هستند که انتظار ما مساعدت آنها از ورزش است.

در ادامه فرماندار بهار اظهار داشت: اعتبارات دولتی در حدی نیست که بتوانیم به هیئت های ورزشی کمک مستقیم داشته باشیم و کمک دولتی تنها در قالب سالن، کفپوش و تعمیرات است.

احسان قنبری به ورود بخش خصوصی در کمک به هیئت های ورزشی اشاره کرد و افزود: چند سال پیش خبر خرید یک دستگاه بوگاتی توسط یک کشاورز بهاری خبر ساز شد که نشان می دهد در بهار افراد صاحب سرمایه زیاد وجود دارد؛

این از ظرفیت های مغفول کشاورزان بهاری است که هیئت ها می توانند از آنها به عنوان حامی مالی استفاده کنند و مشکلات هیئت را مرتفع کنند.

قنبری به همگانی کردن ورزش اشاره کرد و گفت: هیئت ها علاوه بر فعالیت حرفه ای و قهرمان پروری باید به بحث همگانی کردن ورزش نیز توجه ویژه داشته باشند تا همه سنین بتوانند در ورزش ها شرکت کنند.

وی وجود شرایط کرونایی کشور در زمان کنونی را از موانع گسترش ورزش برشمرد و با اشاره به اینکه نماینده مردم بهار و کبودراهنگ نیز به بیماری کرونا دچار شده اظهار داشت: دعاگوی همه بیماران من جمله نماینده بهار و کبودراهنگ هستیم،

اما شرایط سختی در کشور داریم و قطعا کار در چنین شرایطی برای هیئت های ورزشی سخت است، اما روسا می توانند با برپایی تورهای ورزشی، اردوی ورزشی و انجام ورزش در پارکها و فضای سبز کار را ادامه دهند.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر