شهرستان بهار

رئیس شورای شهر بهار :

بازدید استاندار از جزیره شادی نوشداروی پس از مرگ سهراب است

شناسه خبر: ۹۷۶۰
 بازدید استاندار از جزیره شادی نوشداروی پس از مرگ سهراب است

در اخبار واصله از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار مطلع شدیم که استاندار همدان در بازدید سرزده ای از شهرستان بهار از برخی پروژه های شهرستان بازدید کرده است. یکی از این پروژه ها حزیره شادی است که سالهای متمادی است به علت برخی مسائل حقوقی مسکوت مانده است

.به گزارش نشاط شهر، چندی پیش رئیس شورای شهر بهار از حکم بطلان قرارداد جزیره شادی از سوی دادگاه خبر داده و گفته بود: طبق رای دادگاه قرارداد اولیه شهرداری بهار با طرف قرارداد از ابتدا باطل بوده و باید قرارداد دیگری نوشته شود.

در خبرها مطلع شدیم که استاندار به طور سرزده از پروژه های شهرستان بازدید کرده و بدون اطلاع اعضای شورا و شهرداری بهار سری هم به مجموعه جزیره شادی زده است. شاهرخی در حاشیه این دیدار به یکی از خبرنگاران شهرستان اذعان داشته: جزیره شادی یکی از پروژههای ارزشمند استان همدان است که هفته آینده جلسه بررسی مشکلات جزیره شادی را برگزار خواهیم کرد و این پروژه یکی از پروژه های ماندگاری است که مشکلات استانی آن را هفته آینده پیگیری و حل خواهیم کرد.

رئیس شورای شهر بهار نسبت به انتشار این خبر واکنش نشان داده و این بازدید سرزده از جزیره شادی را نوشداری پس از مرگ سهراب دانسته است و با انتشار یادداشتی تحت عنوان سخنی با استاندار محترم در فضای مجازی شهرستان ابراز داشته است: درخبرها مطلع شدیم که استاندار محترم بعد از یک مدت طولانی از برخی پروژه های شهرستان بهار از جمله جزیره شادی بازدید به عمل آورده و قول مساعد در خصوص رفع مشکل این مجموعه را داده است.

حسین فیض الهی در ادامه آورده است: این باعث خرسندی است ولی ای کاش این احساس تکلیف از سالها پیش اتفاق می افتاد چرا که مدت 3 سال است شورای شهر بهار به دنبال دیدار با استاندار و رفع برخی از مشکلات شهر منجمله جزیره شادی هستند که متاسفانه این دیدار میسر نشد.

فیض الهی با گلایه از عدم امکان دیدار با استاندار از سوی اعضای شورای شهر گفته است: استاندار محترم به خاطر مشغله زیاد در طول این مدت حاضر نشد فرصتی را در اختیار ما بگذارد تا برخی از مشکلات مردم و شهر را با ایشان در میان بگذاریم این در حالی است که مراجع قضایی حکم به بطلان قرارداد این مجموعه را صادر کردند.

انتهای پیام/

نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • شهروند :
  در تاریخ ۱۴ امرداد ۹۹ ساعت ۰۹:۴۰

  آقای شاهرخی مردم شهرستان بهار از شما انتظار دارند...

  در سه سال حضور یک وقت یکساعته هم نداشتید برای منتخبان 30 هزارنفر شهر بهار؟

نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر