شهرستان بهار

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در جمع خبرنگاران :

رسانه ها در جذب خیرین ورزشی به کمک ما بیایند

شناسه خبر: ۹۷۶۸
 رسانه ها در جذب خیرین ورزشی به کمک ما بیایند

علیرضا صفی زاده در نشست خبرنگاران شهرستان بهار در اداره ورزش و جوانان این شهرستان به مناسبت هفته خبرنگار گفت: خیرین بیشترین کمک را به عرصه ورزش می توانند داشته باشند و اهالی رسانه در جذب خیرین ورزشی بسیار موثرند.

به گزارش نشاط شهر، صبح امروز به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از خبرنگاران شهرستان بهار در اداره ورزش و جوانان شهرستان تجلیل شد.

در این نشست علیرضا صفی زاده سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار به بیان جایگاه خبر و خبررسانی در جامعه پرداخت و گفت: برنامه های متنوعی از جمله برگزاری مسابقات ورزشی بین خبرنگاران در نظر گرفته بودیم که شیوع بیماری کرونا اجازه برگزاری این برنامه ها را به ما نداد.

صفی زاده در ادامه به وضعیت ورزش شهرستان در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان که باید متولی و مشوق ورزشکاران باشد در این ایام وظیفه ممانعت از ورزش را عهده دار شده و متاسفانه به دلیل بیماری کرونا نمی توانیم اجازه انجام فعالیتهای ورزشی را به ورزشکاران بدهیم.

وی این محدودیت و ممانعت ها را خسارت بزرگی به ورزش دانست و اظهار داشت: زمان زیادی لازم است که بتوانیم این خسارت را جبران کنیم و دوباره افراد را به ورزش مشتاق کنیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار همچنین به بدهی های گذشته اداره ورزش و جوانان شهرستان۸ بهار اشاره کرد و گفت: در ۸ ماهی که سرپرستی این اداره را در شهرستان بهار برعهده گرفتهام، ۶۰ میلیون از 212 میلیون بدهی این اداره به ادارات آب، برق، گاز و سایر ادارات تسویه شده است.

صفی زاده همچنین به استفاده از پتانسیل خیری در گسترش ورزش شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: هم اکنون در شرایطی هستیم که تمامی ادارات با کمبود بودجه مواجهند، اداره ورزش و جوانان نیز یکی از این ادارات است که باید از حضور خیرین در رشد و پیشرفت ورزش بهره ببرد و ما نیازمند کمک خبرنگاران و رسانه ها برای جذب کمک خیرین به ورزش هستیم.

در ادامه این نشست سایر خبرنگاران به بیان دیدگاههای خود در زمینه خبر و خبررسانی در عرصه ورزش و حوزه شهرستان پرداختند، سپس با اهدای لوح و هدیه از زحمات خبرنگاران تجلیل شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر