شهرستان بهار

​سه حلقه چاه در شهرستان بهار دو میلیارد تومان آب خورد/چاه بهار بی آب بود

شناسه خبر: ۹۸۵۹
​سه حلقه چاه در شهرستان بهار دو میلیارد تومان آب خورد/چاه بهار بی آب بود

ایمان حاجی‌ئی مدیر آبفای شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار نشاط بهار به بیان عملکرد پنج ماهه این اداره در شهرستان بهار پرداخت. 

به گزارش نشاط شهر، حاجی ئی با بیان این مطلب که در حال حاضر ۲۳هزار مشترک در حوزه شهرها و ۱۵ هزار اشتراک در حوزه روستاها تحت پوشش آب و فاضلاب شهرستان بهار هستند، اظهار داشت: خدمات حوادث و اتفاقات بصورت شبانه روزی و بدون وقفه انجام میشود و امور اداری و فروش انشعابات در ساعات رسمی اداری انجام میشود.

وی گفت: در حوزه مشرکین و فروش انشعاب ، واگذاری ۲۲۲انشعاب آب درحوزه شهری و ۱۲۰ انشعاب در حوزه روستاها ، واگذاری ۱۴۰ انشعاب فاضلاب در حوزه شهر ها و استاندارد سازی ۱۷۰ انشعاب را در ۵ ماه اخیر داشتیم.

حاجیئی به عقد تفاهم نامه با شهرداری ها برای تسهیل در واگذاری ۵۰ انشعاب فاضلاب در معابر پرتردد اشاره کرد و اظهار کرد: در حوزه توسعه و بهره برداری، حفر و تجهیز ۳حلقه چاه در مهاجران، روستای دینارآباد و شهر بهار را داشتیم که اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان هزینه دربرداشت، اما چاه حفر شده در شهر بهار به علت ناچیز بودن مقدار آبش تجهیز نشد.

وی همچنین گفت: اجرای خط انتقال فاضلاب باصرف هزینه پنج میلیارد تومان، اصلاح خطوط اصلی شبکه توزیع آب در شهرها و روستاها با صرف اعتبار دو میلیارد تومان و لایروبی منهول های فاضلاب و خطوط اصلی شبکه جمع آوری فاضلاب با اعتبار پنجاه میلیون تومان از جمله دیگر اقدامات ما در حوزه توسعه و بهره برداری بوده است.

حاجیئی به اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی در شهرها و روستاها با اعتبار سه میلیارد تومان اشاره کرد و اذعان داشت: تحت پوشش قرار دادن روستای دینار آباد باهزینه یک ونیم میلیاردتومان، جمع آوری بیش از سی مورد اتصالات و انشعابات قاچاق ، تکمیل تصفیه خانه آبرومند ازمحل اعتبارات ملی و بررسی و شروع فاز اول اجرای شبکه فاضلاب شهر صالح آباد بخش دیگری از اقدامات ما در این حوزه بوده است.

مدیر آبفای شهرستان بهار پیگیری و مطالعه جهت اجرای طرح فاضلاب روستای دستجرد، ساخت و تکمیل ساختمان اداری آبفای بهار جهت خدمات رسانی به مشترکین روستاها و شهرهای شهرستان باهزینه یک میلیارد وهفتصد میلیون تومان، بررسی وطرح فاضلاب محلات قدیمی شهر بهار و لالجین با اعتبار دومیلیارد و پانصد میلیون تومان را دیگر اقدامات اداره آبفای شهرستان بهار در طی پنج ماه گذشته عنوان کرد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر