شهرستان بهار

قضیه و عکس قضیه در ادارات شهرستان بهار

شناسه خبر: ۹۹۶۹
قضیه و عکس قضیه در ادارات شهرستان بهار

هر چند واکسن آنفولانزا تزریق شده در ۷ آبان ماه دیر بود، چون پاییز گرمی بود، به نظرم هنوز وقت بود. چون هر سال به خاطر سرماخوردگی سخت که تا تابستان سال بعد مهمان جسم و روحم خواهد بود همانند بیماران خاص نیاز مبرم به این واکسن داشتم

به گزارش نشاط شهر هر چند واکسن آنفولانزا تزریق شده در ۷ آبان ماه دیر بود، چون پاییز گرمی بود، به نظرم هنوز وقت بود. چون هر سال به خاطر سرماخوردگی سخت که تا تابستان سال بعد مهمان جسم و روحم خواهد بود همانند بیماران خاص نیاز مبرم به این واکسن داشتم به خصوص اینکه آنفولانزای همه گیر جهانی ووهان چین مشکل را برای من دو چندان میکرد اگر سرما می خوردم که با سرد شدن هوا این اتفاق خواهد افتاد، برای خود و به خصوص دیگران خطرناک خواهد بود، ناچار به مرکز بهداشت بهار رفتم.
واکسن موجود بود ولی برای بیماران خاص بود بنده هم همان طوری که به عرض رساندم در محدوده بیماران خاص از نظر متخصص گوش و حلق و بینی صددرصد شمرده میشوم ولی طبق مدارک فقط تزریق مخصوص بیماران خاص بود، تصمیم گرفتم به شبکه بهداشت و درمان بهار بروم و وضعیت خویش را برای رئیس شبکه شرح داده بلکه راهی قانونی پیش پایم بگذارد خیلی کوتاه به خانم منشی ایشان مطلب را گفتم، چون روی درب اتاق آقای دکتر با وجود منشی درشت نوشته شده بود با هماهنگی وارد شوید؛ خانم منشی رفتند و برگشتند به جای اینکه به ارباب رجوع بگویند بفرمایید داخل؛ گفتند آقای دکتر میفرمایند حرف همان است که مرکز بهداشت گفته است و حاضر نشد با ارباب رجوع ملاقات نماید خانم منشی نیز انتظار نداشت اجازه ملاقات ندهد زیرا وقتی با صدای بلند گفتم این چه وضع مسلمانی است بنده خدا دستپاچه شده و مصلحتی گفتند با آقای مهندس جلسه دارند!!
اگر حرف هایم را می شنیدند؛ ولی می فرمودند مشکل شما را درک می کنم ولی متاسفانه هیچ راه قانونی برای دریافت واکسن وجود ندارد با نهایت ادب تشکر کرده و برمیگشتم، این برای بنده به منزله دریافت واکسن تلقی می شد.
در صورتی که یک ندای باطنی به من میگوید این اختیار را رئیس داشتند که بگویند تاییدیه متخصص گوش و حلق و بینی باشد موردی ندارد نه این که مرکز اداره را به دارالخلافه تبدیل کنند، بنده یک مالیات دهنده هستم این چه برخوردی است؟
دولت میگوید ما خدمتگزار مردمیم کاملا منطقی است چون تمام درآمدهای کشور به خزانه میرود و بودجه میشود و در آخر هم میگویند ما نوکر مردم هستیم ما که خدمتگزاری ندیدیم و نوکر هم نمیخواهیم چون عکس قضیه اتفاق افتاده و ما خود نوکر شدهایم بنابراین بر اساس اصل تالس نوکر که نمیتواند نوکر هم داشته باشد.
البته در همه ادارات افرادی با منش انسانی و وجدان کاری وجود دارد این یک قضیه است و عکس آن هم هست.

انتهای پیام/ مسعود اختری

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر