شهرستان بهار

هر روز ۵ نفر در شهرستان بهار کرونایی می شوند

شناسه خبر: ۹۹۷۳
هر روز ۵ نفر در شهرستان بهار کرونایی می شوند

آمار تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در کشور هر روز در حال افزایش است و این افزایش به همان نسبت در شهرستان بهار نیز اتفاق می افتد به طوریکه اگر به طور اجمالی نگاهی به تعداد مبتلایان کرونا در ده روز گذشته در شهرستان بهار بیندازیم درمی یابیم که به طور متوسط در هر روز ۵ نفر به کرونا مبتلا می شوند

به گزارش نشاط شهر، تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان بهار در روز گذشته به۴۵۲ نفر رسید که این آمار در روز ۱۱آبان ۳۹۶ نفر بود، یعنی در طی ده روز ۵۶ نفر به کرونایی های بهار افزوده شده است. طبق آمار منتشر شده از سوی معاونت علوم پزشکی همدان درخصوص تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان بهار به طور متوسط در هر روز ۶/۵ نفر به کرونا مبتلا می شوند. این تعداد از مبتلایان در بهار نشان دهنده بار سنگین زحمات کادر درمان است، این در صورتی است که بیمارستان های استان با حداکثر ظرفیت به کار خودشان ادامه می دهند و بیمارستان آیت الله بهاری نیز مستثنی نیست.

بارها از سوی مسئولین بهداشت و سلامت اعلام شده که دورهمی های خانوادگی بیشترین احتمال برای شیوع بیماری کرونا را دارد، لذا شهروندان بهاری با توجه به این نکته باید بر کم کردن دورهمی های خانوادگی توجه بیشتری کرده و از میهمانی های خانوادگی پرهیز کنند.

در شهر بهار یکی از دیگر اماکنی که احتمال شیوع بیماری کرونا را بالا می برد آرامستان شهر بهار است، چرا که این مکان در ساعات بعدازظهر روزهای پنجشنبه هر هفته مملو از جمعیت شده و احتمال شیوع بیماری را بالا می برد.

انتهای پیام/ ک

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر