سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11415
تاریخ انتشار: 1400/5/3 18:56:54

همدان پایان هفته جاری خنک می‌شود

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه آسمان استان در ۲۴ ساعت آینده صاف تا قسمتی ابری است گفت: دمای هوای همدان تا پایان هفته بین دو تا چهار درجه سانتیگراد خنک می‌شود.

به گزارش نشاط شهر محمدحسن باقری شکیب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های ماهواره‌ای، آسمان اکثر نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری و در ساعت‌های بعد از ظهر وزش باد و افزایش ابرناکی همراه با غبار محلی، پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: به دنبال پایداری وضعیت جوی و تابش مستقیم آفتاب، دمای هوای برخی از شهرهای استان چون نهاوند و فامنین در روز گذشته به ۴۰ درجه سانتیگراد رسید.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان با اشاره به اینکه از فردا تا پایان هفته دمای هوا بین دو تا چهار درجه سانتیگراد خنک خواهد شد افزود: از هفته آینده مجددا دمای هوا افزایش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته نهاوند و فامنین با ۴۰ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و شهرستان بهار با ۱۶ درجه سانتیگراد  خنک‌ترین نقاط استان گزارش شده است.

باقری‌شکیب در پایان یادآور شد: در روز گذشته کمینه دمای هوای همدان ۱۸ درجه سانتیگراد و بیشینه هوای هوا ۳۸ درجه سانتیگراد در نوسن بوده است.

 

انتهای پیام /


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
گوناگون