سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

فرمانده انتطامی شهرستان بهار: با انجام اقدامات پلیسی مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی شهرستان محل تردد قاچاقچیان این محموله شناساسی گردید که در یک عملیات غافلگیرانه متهمین که با یک دستگاه خودرو پژو پارس در حال حرکت بودند متوقف شدند.

شناسه خبر: 12849

 

به گزارش نشاط شهر، فرمانده انتطامی شهرستان بهار درگفتگو با خبرنگار واحد خبر در این باره گفت: با انجام اقدامات پلیسی مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی شهرستان محل تردد قاچاقچیان این محموله شناساسی گردید که در یک عملیات غافلگیرانه متهمین که با یک دستگاه خودرو پژو پارس در حال حرکت بودند متوقف شدند .

سرهنگ نوری خاطر نشان کرد: قاچاقچیان قصد انتقال محموله را از مرکز به استان‌های غربی را داشتند که  در بازرسی از خودرو مقدار ۳۸  کیلو ۴۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و ضبط گردید. 

فرمانده انتظامی شهرستان بهار در خاتمه با بیان اینکه در این رابطه ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند . شهروندان و مردم عزیز شهرستان اطمینان داشته باشند که پلیس در برخورد با سودا گران مرگ لحظه ای درنگ نخواهد کرد .هرگونه اخبار و اطلاعات در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی