سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11100
اولین محفل ادبی و خاطره گویی به مناسبت سالروز گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر مصادف با سوم خرداد ماه سال جاری با حضور رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار، رئیس بسیج هنرمندان و با حضور جمعی از هنرمندان سرشناس شهر بهار در سالن جلسات اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار برگزار شد.
تاریخ انتشار: 1400/3/3 16:09:59

گروه - فردوس نبی پور : به گزارش نشاط شهر، رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر آزادسازی خرمشهر قهرمان و انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس، فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی غرور آفرین خرمشهر را به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس به ویژه مردم سرافراز و شهید پرور شهرستان بهار تبریک گفت و افزود : باید ادامه دهنده ی راه این عزیزان باشیم و با خاطره گویی و سروده هایی در وصف شهدا، جانبازان و آزادگان یاد و خاطره ی آنان را زنده نگه داریم و با توانمندی های شما این امر میسر خواهد بود.

 

در ادامه نویسندگان و شاعران خاطرات و سروده هایی در وصف این ایثارگران گفتند و سرودند و در انتهای برنامه به رسم یادبود از هنرمندان تجلیل شد.

در حاشیه این برنامه نمایشگاه عکس آزادسازی خرمشهر در فرهنگسرای آیت الله بهاری افتتاح شد؛ علاقمندان می توانند همه روزه از ۸ صبح تا ساعت ۱۳ ظهر از  آثار هنرمندان و نمایشگاه عکس بازدید کنند. 

فردوس نبی پور

انتهای پیام/


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
فرهنگ و هنر