سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

در این حادثه که در مورخه 28 مهر ماه در ساعت 23 شب در محور کرمانشاه به همدان بعد از کارخانه آرد سینا رخ داد در اثر واژگونی خودرو پژو 405، سه نفر از سرنشینان به شدت مصدوم و یکی از مصدومین فوت کردند..

شناسه خبر: 13648

 

به گزارش نشاط شهر، در این حادثه که در مورخه 28 مهر ماه در ساعت 23 شب در محور کرمانشاه به همدان بعد از کارخانه آرد سینا رخ داد در اثر واژگونی خودرو پژو 405، سه نفر از سرنشینان به شدت مصدوم و یکی از مصدومین فوت کردند.

 

بعد از اعلام ماموریت بلافاصله سه آمبولانس اورژانس( پایگاه یک شهری بهار، پایگاه دو شهری بهار و پایگاه صالح آباد) به صحنه اعزام شدند و بعد از انجام اقدامات لازم درمانی مصدومین را به بیمارستان بعثت همدان انتقال دادند. لازم به ذکر است یه دستگاه آمبولانس هلال احمر نیز در صحنه حضور داشتند و یکی از مصدومین توسط هلال احمر به بیمارستان انتقال داده شد.

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار# تصادف# حادثه#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

گوناگون