سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

ده‌بوره مدیر شبکه بهداشت نهاوند: مصرف قارچ خود رو در یکی از روستاهای نهاوند باعث مسمومیت اعضای یک خانواده شد که به علت شدت مسمومیت کودک چهار ساله خانواده جان خود را از دست داد.

شناسه خبر: 14773به گزارش نشاط شهر، ده‌بوره مدیر شبکه بهداشت نهاوند عنوان کرد:

 

مصرف قارچ خود رو در یکی از روستاهای نهاوند باعث مسمومیت اعضای یک خانواده شد که به علت شدت مسمومیت کودک چهار ساله خانواده جان خود را از دست داد.

اعضای خانواده‌ای در یکی از روستاهای نهاوند با مصرف قارچ خودرو دچار مسمومیت و بیماری گوارشی شدند که شوربختانه کودک چهار ساله این خانواده به علت شدت مسمومیت به بیمارستان منتقل و با توجه به شدت آسیب به کبد کودک، برای مداوا به شیراز انتقال یافت اما در نهایت فوت می‌کند.

از مردم درخواست می‌شود نسبت به خرید از فروشندگان دوره‌گرد و دستفروش خودداری کرده و با توجه به بارندگی‌های اخیر و رویش قارچ‌های مختلف در طبیعت از چیدن و استفاده آن امتناع کنند.

 

 

 

 


انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

کنایه جلیلی به ظریف: تبریک می‌گویم پیروزی تیم والیبال در مقابل امریکا را، البته اگر باز نگویند خود امریکا خواسته ببازد/ زاکانی: اقای پزشکیان شما پدر مردم را دراوردی/ اقای پورمحمدی با شما در بحث کرسنت کار داریم/ پورمحمدی: جلیلی گفت FATF را قبول داریم اگر تو اجرا کنی، آقایان [دولت روحانی]را قبول نداریم/ پزشکیان: در دولت شهید رئیسی وزیر کشاورزی را چرا گرفتند؛ چای دبش چرا شروع شد؟

حوادث