سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: جاده اصلی کوریجان - بهار به علت وجود پیچ های تند و خطرناک و اختلاف ارتفاع جاده با شانه راه یکی از حادثه خیزترین مسیرهای این استان به شمار می رود.

شناسه خبر: 10995

به گزارش نشاط شهر به نقل از ایرنا؛ رئیس پلیس راه استان همدان گفت: جاده اصلی کوریجان - بهار به علت وجود پیچ های تند و خطرناک و اختلاف ارتفاع جاده با شانه راه یکی از حادثه خیزترین مسیرهای این استان به شمار می رود.

سرهنگ رضا عزیزی  بیان کرد: هر ساله شمار زیادی از شهروندان در این مسیر شریانی جان خود را از دست می دهند هر چند در اغلب سوانح نقش عامل انسانی در بروز تصادف تاثیر بسزایی داشته است.

وی اضافه کرد: وجود جاده های فرعی و روستایی در این مسیر در کنار ورود بدون رعایت حق تقدم از فرعی به اصلی نیز در بروز سوانح جاده ای مسیر کوریجان بهار موثر بوده است.

وی از کشته و مجروح شدن سالانه حدود ۲۵ نفر در این مسیر خبر داد و گفت: امروز نیز بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه سواری پژو با سواری پراید زن ۲۹ ساله فوت و ۲ تن دیگر به شدت مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند.

وی اضافه کرد: این سانحه بر اثر تجاوز به چپ سواری پژو رخ داده و پس از برخورد رخ به رخ و بالا بودن سرعت خودرو، سواری پراید به حاشیه جاده هدایت و واژگون شد.

جاده بهار - کوریجان به علت تردد خودروهای سنگین و کشاورزی یک از مسیرهای پُرترافیک استان همدان محسوب می شود که بسیاری از خودروهای عبوری از جمله کامیون هایی که از غرب به سمت تهران و بالعکس تردد دارند و برای اینکه در ترافیک مرکز شهر گرفتار نشوند از مسیر میان بُر کوریجان – بهار استفاده می کنند.

استان همدان دارای پنج هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع راه است.

انتهای پیام/ 


برچسب ها: کشته_و_مجروح#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
حوادث