سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 12034
تاریخ انتشار: 1400/9/10 12:24:10

کشف ۹۰ راس دام قاچاق در همدان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان همدان از کشف ۹۰ راس دام قاچاق با ارزش ۳ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش نشاط شهر به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، مجتبی محمدی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان همدان حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون که در محورهای مواصلاتی استان در حال تردد بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودرو ۹۰ راس دام زنده قاچاق کشف و ضبط شد افزود: در این رابطه یک خودرو توقیف، دام‌ها تحویل اموال تملیکی شده و راننده هم دستگیر که پرونده آن در مراجع قضایی در حال رسیدگی است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان همدان در ادامه از کشف خوراک دام و طیور قاچاق و فاقد مجوز در شهرستان بهار خبر داد و گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید زارعی شهرستان بهار حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون حامل بار خوراک دام و طیور از نوع ذرت، مشکوک شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی خودرو متوقف و در بازرسی از آن، 28 تن و 260 کیلوگرم خوراک دام و طیور  قاچاق و فاقد هرگونه مجوز قانونی که از شهرستان های مرزی بارگیری و قصد ورود به استان همدان را داشت، کشف شد.

محمدی با اشاره به این که دو متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، بیان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را حدود 2 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه‌های پلیس در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها عنوان کرد و گفت: از شهروندان تقاضا داریم هرگونه موارد مشکوک به تردد کالای قاچاق را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی