سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1400/12/1 09:01:38
مسئولین استان و شهرستان برای رفع مشکلات شهر مهاجران عزم خود را جزم نموده اند

مسئولین تمام توان خود را در جهت خدمت به مردم و رفع نیازهای این عزیزان بکارگیرند

شهر مهاجران از دید و نگاه برخی از مسئولین مغفول مانده است و نیاز است این شهر با نگاهی ویژه مورد توجه قرارگیرد و در آینده ای نزدیک شاهد اقدامات مفید و مثبتی در این منطقه باشیم .

شناسه خبر: 12319

به گزارش نشاط شهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار ، حضرت آیت اله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان در جلسه بررسی مشکلات این شهر گفت: شهر مهاجران از دید و نگاه برخی از مسئولین مغفول مانده است و نیاز است این شهر با نگاهی ویژه مورد توجه قرارگیرد و در آینده ای نزدیک شاهد اقدامات مفید و مثبتی در این منطقه باشیم .

دولت جدید خدمت به مردم را سرلوحه کارها  قرار داده است و مدیران دستگاه های اجرایی همواره تمام توان خود را در جهت خدمت به مردم و رفع نیازهای این عزیزان جزم نمایند.

 

بررسی مشکلات صرفا در یک جلسه محدود و جمع بندی نمیشود ، تا رفع کامل نیازها و حصول نتیجه باید لحظه ای از کار و تلاش دست برنداریم .

 

نباتی فرماندار شهرستان بهار: مشکلات و نیازهای شهر مهاجران در جلسه شورای اداری که اخیر در این شهر برگزار گردید مطرح و طبق هماهنگی بعمل آمده با ادارات مرتبط از طریق راهکارهای مناسب پیگیر رفع مشکلات هستیم .

 

 

پورمجاهد  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری : بخش از مشکلات شهر مهاجران نیاز به تخصیص اعتبارات ملی و استانی دارد و بخشی نیز توسط همت و تلاش خودم مردم عزیز برطرف خواهد شد ،در همین راستا جهت حمایت از اشتغال خانگی تسهیلات لازم با سود ۴درصد پرداخت میشود که متقاضیان میتوانند با مراجعه به یکی از ادارات بهزیستی ،کمیته امداد امام خمینی(ره ) و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نسبت به دریافت تسهیلات اقدام نمایند.

 

تیموری معاون امور عمرانی استانداری : اولویت دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام است و در شهر مهاجران نیز با سعی و تلاش در جهت تکمیل و اجرای پروژه های نیمه تمام و نیز پروژه های ضروری و مورد نیاز برنامه ریزی های لازم معمول میگردد و تمام تلاش خود را میکنیم که قدمهای موثری در جهت خدمت به مردم عزیز این شهر برداریم.

 

بادامی مدیر  عامل  شرکت شهرکهای صنعتی استان : جهت ایجاد ناحیه شوریجات در مهاجران نیاز به طرح موضوع در کمیته های تخصصی استان را دارد و تامین آب ،زیرساختهای مورد نیاز ،تخصیص اعتبار و میزان بازدهی طرح از مهمترین نکاتی است که باید نسبت به آن تدابیر و هماهنگی های لازم بعمل آید.

سیف مدیرکل ورزش و جوانان استان : تکمیل و تجهیز سالن ورزشی شهر مهاجران در اولویت کارهای اداره کل می باشد و فعالیت اجرای مراحل ساخت و تکمیل آن بزودی از سر گرفته خواهد شد.

 

در ادامه شورای اداری شهرستان بهار که چندی پیش در شهر مهاجران برگزار شد جلسه بررسی مشکلات این شهر در مصلی نمازجمعه به ریاست حضرت آیت اله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان و با حضور امام جمعه مهاجران ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و معاون امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان بهار و جمعی از مدیران استان و شهرستان تشکیل گردید ، در این جلسه برخی مشکلات و نیاز های شهر مهاجران منجمله : ایجاد ناحیه صنعتی شوریجات و ترشیجات ، تکمیل و تجهیز سالن ورزشی ، رفع مشکلات کمبود آب و  طراحی و اجرای پروژه شبکه دفع و هدایت فاضلاب و ... مطرح شد و تصمیماتی اتخاذ گردید .

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی