سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایلام:بعد از ظهر امروز حوالی ساعت ۱۳:۱۵ به علت واژگونی اتوبوس، ۱۵ نفر از ۳۳ مسافر در این حادثه مصدوم شدند.

شناسه خبر: 12788

 

به گزارش نشاط شهر، اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر داد: بعد از ظهر امروز حوالی ساعت ۱۳:۱۵ به علت واژگونی اتوبوس، ۱۵ نفر از ۳۳ مسافر در این حادثه مصدوم شدند. خوشبختانه این حادثه فوتی برجای نگذاشته و همه‌ی مصدومین توسط ۸ دستگاه آمبولانس سبک و ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه، به مراکز درمانی منتقل شدند.گفتنی است زائرین از شهر ساوه عازم مهران بوده‌اند.

پ.ن: روشنایی مسیر بهار ، اسدآباد به ویژه گردنه این شهر در طول یک ماه گذشته، مشکل جدی داشته و مستعد سوانح رانندگی است . با توجه به حجم سنگین تردد اربعین ، انتظار می رفت این موضوع در روزهای قبل حل می گردید که تا کنون اقدام موثری صورت نگرفته است .

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

حوادث