سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

چندی پیش با پیگیری فرماندار بهار، مدیرکل دفتر صنایع پوشاک و منسوجات وزارت صمت، مدیرکل دفتر خدمات کسب و کار وزارت صمت و مدیرکل صمت استان همدان در شهرستان بهار حاضر شدند و از کارگاه های خیاطی و تولیدی پوشاک در روستاهای دستجرد و لتگاه بازدید کردند.

شناسه خبر: 13055

 

به گزارش نشاط بهار، احمد شانیان مدیرکل صمت استان در این بازدید بیان کرد: این بازدید با پیگیری های صورت گرفته از سوی فرماندار بهار در جهت حمایت از کسب و کار های خرد و خانگی در شهرستان بهار انجام شد. 

 

روح اله نباتی فرماندار بهار اظهار داشت: یکی از برنامه های راهبردی ما در شهرستان بهار، تسهیل، حمایت و گسترش کسب و کارهای خرد و خانگی است؛ بررسی و رفع موانع تولید کارگاه‌های کوچک مسیر را برای پیشرفت و بالندگی در عرصه واحدهای بزرگتر مهیا می‌کند لذا توجه ویژه برای تامین سرمایه در گردش و رفع موانع و مشکلات این واحدهای تولیدی از اولویت های ما می‌باشد‌.

 

وی افزود: کسب و کارهایی که در محیط کوچک و منزل شکل گرفته اند، از جمله ی بهترین کارآفرینی هایی هستند که می‌توان مورد حمایت قرار داد؛ چرا که نه تنها اشتغالزایی را با خود به همراه دارد بلکه باعث جذب نیرو از شهرها و سایر روستاها خواهدشد. 

 

فرماندار بهار افزود: این نوع کسب و کارها را میتوان در کشور نیز گسترش دهیم چرا که صنعت پوشاک ازجمله ی صنایع بدون آلاینده و تخریب های زیست محیطی بشمار میروند.

 

روح اله نباتی فرماندار بهار در این بازدید خاطرنشان کرد: موضوع ارائه تسهیلات و تأمین مالی سرمایه در گردش و همچنین تأمين مواد اولیه از مهمترین دغدغه های این کارگاه ها بود که به زودی با حمایت های دولت مرتفع خواهد شد.

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
سیاسی