سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان: بازارچه ویژه بانوان طی امسال در سه شهر همدان، نهاوند و ملایر ایجاد خواهد شد که در همدان فضای مورد نظر تامین نشده اما مکان ساخت بازارچه در دو شهر دیگر تعیین شده است.

شناسه خبر: 13444

 

به گزارش نشاط شهر، فاطمه ستاری‌ نوید، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: بازارچه ویژه بانوان طی امسال در سه شهر همدان، نهاوند و ملایر ایجاد خواهد شد که در همدان فضای مورد نظر تامین نشده اما مکان ساخت بازارچه در دو شهر دیگر تعیین شده است.

 

وی خبر داد: کافه‌دخترانه‌ در همدان راه‌اندازی خواهد شد.فضای این کافه‌ها طوری تعبیه شده که خیلی از دخترانی که مایل به حضور در برخی از کافه‌ها نیستند می‌توانند در این مراکز حضور یابند و ساعاتی را در محیطی امن و آرام سپری کنند، برگزاری برنامه‌هایی چون جشن تولد در این محیط‌ها مدنظر است.

 

وی افزود: کافه دخترانه طبقه پایین سازمان تبلیغات اسلامی تا یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

گوناگون