سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

طبق آمار اعلام شده از سوی مرکز بهداشت شهرستان بهار بروز حیوان گزیدگی در شهرستان بهار با جمعیت حدود ۱۲۵ هزار نفری سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ مورد بوده است که ۹۸۰ مورد مربوط به خود شهرستان و مابقی مهمان بوده است.

شناسه خبر: 14829

 

به گزارش نشاط شهر، طبق آمار اعلام شده از سوی مرکز بهداشت شهرستان بهار بروز حیوان گزیدگی در شهرستان بهار با جمعیت حدود ۱۲۵ هزار نفری سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ مورد بوده است که ۹۸۰ مورد مربوط به خود شهرستان و مابقی مهمان بوده است.

 

هفته گذشته در پی حمله سگ‌های ولگرد به خانمی میانسال در یکی از روستاهای شهرستان باعث صدمات شدید گردید که امکان اعزام نام برده به تهران میسر نشد و فرد حیوان گزیده به ناچار به بیمارستان بعثت همدان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری گردید.

 

افزایش جمعیت سگ‌های ولگرد به خصوص در حاشیه شهرها سبب ایجاد نارضایتی بسیاری از شهروندان شده است و کنترل جمعیت این سگ‌ها و کنترل بیماری هاری نیازمند همکاری سازمان‌هایی نظیر شهرداری و دهیاری‌ها، دامپزشکی، حفاظت از محیط زیست ،رسانه ها و انجمن های خامی حیوانات است .

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: نشاط_بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

چشم بستن بر روی ناعدالتی‌ها دلیلی بر عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای است/ موضوع امروز ما شرکت در انتخابات و انتخاب درست است/مردم ما عاقل و دانا هستند و قدرت انتخاب دارند/ رشد اقتصادی کشور وابسته به حضور در مجامع بین‌المللی است/ چرا باید هر روز با افتخار درصد واریز یارانه‌ها و یا درصد افزایش افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اعلام شود مگر مردم ریزه‌خوار و یا فقیر هستند؟

حوادث