شهرستان بهار

تقویت رابطه والدین و فرزندان به تحقق سبک زندگی اسلامی کمک می کند

شناسه خبر: ۳۴۸۶
تقویت رابطه والدین و فرزندان به تحقق سبک زندگی اسلامی کمک می کند

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار با بیان اینکه یکی از محورهای سبک زندگی اسلامی، ایجاد رابطه قوی بین والدین و فرزندان است، گفت: تقویت رابطه والدین و فرزندان به تحقق سبک زندگی اسلامی کمک می کند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار با بیان اینکه یکی از محورهای سبک زندگی اسلامی، ایجاد رابطه قوی بین والدین و فرزندان است، گفت: تقویت رابطه والدین و فرزندان به تحقق سبک زندگی اسلامی کمک می کند.

حجت الاسلام جواد حیدری راد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ترویج سبک زندگی اسلامی در خانواده از عناصر اصلی در ایجاد جامعه سالم است.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار گفت: یکی از محورهای سبک زندگی اسلامی، ایجاد رابطه قوی بین والدین و فرزندان است که با این رابطه می توان از ابتلای آنان به بسیاری از آسیب ها جلوگیری کرد.

حجت‌الاسلام حیدری راد افزود: اگر پدران و مادران فرزندان دختر و پسر خود را به آغوش گرم محبت خود جذب کنند و زمانی را برای سخن گفتن با فرزندانشان اختصاص دهند و با محبت و احترام با آنان صحبت کنند، فرزندان نیز به دنبال لذت های کاذب یا افراد ناسالم نمی روند و به دور از آسیب های فرهنگی و اجتماعی خواهند ماند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بهار گفت: کسب روزی حلال یکی دیگر از موضوعات مهم در ترویج سبک زندگی اسلامی است.

وی با بیان اینکه یک مرد باید در راه تامین درآمد حلال برای خانواده تلاش کند و تا به آنجا که در شان همسر و خانواده اش است آنها را به لحاظ خوراک و مسکن و درمان و آموزش و سایر نیازها تأمین نماید، ابراز داشت: تامین درآمد حلال و آبرومندانه برای همسر و فرزندان از عوامل افتخار و تکیه کردن یک زن به همسرش است.

حجت‌الاسلام حیدری راد با اشاره به اینکه مهمتر از کسب درآمد، حلال بودن آن است، اذعان داشت: مال حرام، هرچند که خورنده اش نداند، اثرات وضعی خود را می گذارد و موجب از بین رفتن حس و حال عبادت و کم سو شدن نور معنویت در خانواده می شود.

وی اظهار داشت: درآمد حلال در رشد و تربیت تمام اعضای خانواده نقش به سزایی دارد و درآمدی که حق الناس و حق الله به آن آمیخته شده باشد نمی تواند بستر مناسبی برای تربیت و تکامل در خانواده فراهم کند./مهر


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر