سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 10977
رضا عسگری معروف به قارداش یکی از کاندیداهای مطرح شهر لالجین که دور قبل با تعداد آرای قابل توجهی توانست جایگاه سوم را بین کاندیداها بدست آورد با انتشار بیانیه ای از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف داد.
تاریخ انتشار: 1400/2/14 18:00:14

به گزارش نشاط شهر، رضا عسگری معروف به قارداش از خطه لالجین یکی از کاندیداهای مطرح انتخابات میان دوره مجلس بهار و کبودراهنگ بود که در دوره قبل با کسب ۱۳ هزار و ۷۰۰ رای در بین کاندیداها چهارم شد و یکی از مهره های اصلی این دوره نیز محسوب می‌شد.

عسگری عصر امروز با انتشار بیانیه ای از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف داد.

پس از مجتبی فیض الهی که در دوره قبل جایگاه سوم را از آن خود کرده بود، عسگری دومین چهره موثر انتخابات دوره گذشته است که از این عرصه کناره گیری می کند.

متن بیانیه انصراف رضا (قارداش)

عسگری : 

بسمه تعالی

با آرزوی تعجیل در امر ظهور و عزت و اقتدار نظام اسلامی و با گرامی‌داشت یاد و نام شهدای والامقام

عرصه انتخابات عرصه حضور مردم و زمینه بروز مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است. اینجانب به عنوان کوچک ترین عضو جامعه، در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قدم به عرصه رقابت گذاشته و خود را در معرض انتخاب مردم شریف شهرستانهای بهار و کبودراهنگ قرار دادم.

با درگذشت مرحوم عیسی جعفری نماینده منتخب و فرارسیدن انتخابات میان دوره‌ای ؛  علیرغم میل باطنی برای اجابت دعوتهای دوستان و فعالان ستاد انتخاباتی  دوره یازدهم ثبت نام کردم. در چند ماه اخیر، این دوستان زحمات فراوانی کشیدند و امید به موفقیت نسبت به دوره قبل بسیار بیشتر بود، اما متاسفانه بروز پاره‌ای از مشکلات، مانع ادامه مسیر شده است.

لذا ضمن تشکر از الطاف مردم شریف شهرستانهای بهار و کبودراهنگ خصوصاً همشهریان گرامی لالجینی ؛  به علت مواجهه با این مشکلات، از ادامه رقابت انصراف می‌دهم و ضمن ادای احترام به تمام کاندیداهای حاضر در انتخابات میاندوره‌ای مجلس یازدهم در حوزه انتخاباتی بهار و کبودراهنگ، اعلام می‌دارم انصراف بنده به معنای حمایت از هیچ یک از کاندیداهای حاضر نیست و از مردم شریف این دو شهرستان نیز استدعا دارم همچون گذشته در پای صندوقهای رأی و مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو حضور فعال داشته باشند.

خادم شما

رضا عسگری

والعاقبه للمتقین

انتهای پیام/ 


برچسب ها: انصراف#
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
آرشیو