سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

شناسه خبر: 11138
انتخاب اصلح یک امتحان الهی است که در روزهای آتی و پیش رو باید سربلند از این امتحان الهی بیرون بیاییم و در انتخابات کشور در همه سطوح چه ریاست جمهوری، چه نمایندگی مجلس و چه شورای شهر باید ساز و کاری اندیشیده شود که کاندیداها نتوانند مردم را با وعده های فریبنده ، توخالی و ناممکن فریب بدهند و به هرقیمتی برای خود رأی جذب کنند چرا که لزوم پیروزی تقواست و باید صداقت در گفتار داشته باشند تا انتخاباتی سالم و باشکوه برگزار شود.
تاریخ انتشار: 1400/3/10 10:43:00

به گزارش نشاط شهر حسن رمضانی شهردارسابق شهر بهار گفت : رعایت اخلاق سیاسی اسلام و آموزه‌های دینی از مهمترین ملاک رفتار یک نماینده  میباشد که گفتار و بیاناتش در هر کنش سیاسی و رفتار اجتماعی باید مبتنی بر صداقت باشد .

شایان ذکر است که میتوان ملاک نماینده خوب را با تحقیق و پرسش از افراد مطلع با کاندیداهای موجود  تطبیق دهیم و با شناخت کافی روی  بهترین فرد انتخاب کنیم ؛ این بصیرت که توسط مردم انجام میشود ، باعث داشتن کشور،شهر و روستاهایی سالم به لحاظ سیاسی داشته باشیم و در نهایت یک فرد تراز انقلاب را پای کار آوریم.

مع الاسف مشکل جدی ما امروزه عمدتاً کسانی هستند که لفظ و سخن خوبی دارند اما در حد ایده آل عمل نمی کنند؛ گاهی وعده‌هایی میدهند که هیچگونه در حیطه وظایف نمایندگان نیست و در این میان آنچه بیشتر جلب توجه می‌کند این امر است که این وعده‌ها در مرحله اول ناآگاهی نامزدهای انتخابات و در مرحله دوم، ناآگاهی مردم به حقوق اولیه‌شان را نشان می‌دهد.

به وضوح روشن است که برخی از نمایندگان به هر قیمتی می خواهند تصاحب میزی را بدست اورند و یا در میزی باقی بمانند، ودر این راه از هیچ دست آویزی شرم و حیایی ندارند!

ضمن اینکه مسئولیت به غیراز سنگینی کار وزحمت چند برابر ، برای مسئول نباید هیچ نفع دیگری داشته باشد ؛ مگر لذت انجام وظیفه برای خدا و مردم !

 و اگر نیت به غیراز این باشد من و امثال من کاندیدای آتش و عذابی دردناک برای خودمان شده ایم.

 

حسن رمضانی

شهردار سابق بهار

 

انتهای پیام /


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
آرشیو