سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

تاریخ انتشار: 1400/9/14 23:27:34

گفتگو به مناسبت روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین روز پاس داشت ارزش هاست , روز به اثبات رساندن خواستن توانستن است . روز نشان دادن ما میتوانیم است . روز جهانی معلولین گرامی باد .

شناسه خبر: 12053

به گزارش نشاط شهر، مهدی رحیمی یکی از معلولین شهرستان بهار است که مدت 32 سال است که در زمینه کار با سفال فعالیت می کند.

 

وی در معرفی خود گفت: بنده مهدی رحیمی فرزند محمد ابراهیم هستم که از سال 1368 شروع به کار سفال و رنگ آمیزی آن کرده ام در زمینه هنر بسیار علاقه مند بوده و در زمینه کار با سفال فعالیت میکنم.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار نشاط شهر مبنی بر اینکه چقدر در این مسیر سختی ها را متحمل شده اید و تاکنون احساس محدودیت کرده اید، گفت: بنده در این مسیر بسیار سختی کشیده ام وبا امید به خدا و استقامت وپشتکار این مسیر را پیموده ام و هرگز احساس محدود بودن نکرده ام .

 

وی درخصوص اینکه خانواده در کار و زندگی اش تأثیر گذار بوده اند به خبرنگار ما گفت: خانواده ام به ویژه مادرم بسیار در کار و زندگی ام تأثیر گذار بود و در مسیر بسیار من را یاری کرده اند.

 

وی به پاسخ به سوال آیا تا به حال پیش آمد که در انجام کاری نا امید شوید و به خود بگویید به خاطر شرایط جسمی من توانایی انجام این کار را ندارم، گفت: خیر تا به حال برای بنده پیش نیامده که از انجام کاری نا امید شوم و نشده ام.

 

از سختی هایی که در طول زندگی تان متحمل شده اید برای ما بفرمائید و چگونه این سختی هارا پشت سر گذاشته اید؟

همیشه در زندگی برای همه ما دشواری های زیادی وجود دارد اما بنده با توکل به خداوند متعال با سعی و تلاش فراوان از تمامی این دشواری ها عبور کرده ام.

 

وی در سخن خود مبنی بر اینکه درخواستی از مسئولین دارند اظهار داشت: درخواست بنده از مسئولین عزیز این است که به جوانان کشور عزیزمان بیشتر توجه کنند و به آنها در زمینه های گوناگون بیشتر بها داده شود.

 

رحیمی در پایان گفت: توصیه بنده به دیگران این است که با توکل به خداوند متعال و با سخت کوشی می‌توانند به هدف های بزرگ خود برسند و از زندگی خود لذت ببرند.

 

 

فاطمه بدرلو

انتهای پیام/ص


ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:
گوناگون