سیستم مدیریت پورتال پایگاه خبری نشاط شهر

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: طی روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش ۲ تا سه درجه ای دماهای روزانه در استان پیش بینی می شود و دمای بیشینه در برخی نقاط به ۳۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

شناسه خبر: 15028

 

به گزارش نشاط شهر، کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: طی روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش ۲ تا سه درجه ای دماهای روزانه در استان پیش بینی می شود و دمای بیشینه در برخی نقاط به ۳۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

 

محمدحسن باقری‌شکیب روز سه شنبه اظهار کرد: با توجه به آخرین خروجی مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان استان طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری است و در ساعات بعدازظهر وزش موقت باد پیش بینی می شود.

 

وی ادامه داد: وزش موقت باد را در استان همدان در ساعات بعدازظهر خواهیم داشت.

 

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: تا روز پنجشنبه تغییر در دمای هوا محسوس نیست و طی روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش ۲ تا سه درجه ای دماهای روزانه پیش بینی می شود و دمای بیشینه در برخی نقاط به ۳۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

 

باقری‌شکیب گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نهاوند و اسدآباد با ۳۶ درجه سانتیگراد بالای صفر و بهار با ۱۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان همدان بودند.

 

وی عنوان کرد: بیشینه و کمینه دمای هوای همدان نیز در این مدت به ترتیب ۳۵ و ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسیده است

 

 

 

 

انتهای پیام/ص


برچسب ها: بهار#
ارسال نظرات

*نشاط شهر هیچ مسئولیتی نسبت به نظرات ندارد و نمایش نظرات دلیلی بر تائید یا رد آنها نیست

* در نظرات ارسالی دقت شود که در آن توهین و افترا به اشخاص نسبت داده نشود.

* نظراتی که مغایر با اصول نظام جمهوری اسلامی باشد نمایش داده نمی شود.

نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
* نظر:

باید با در نظر گرفتن دغدغه‌های ۱۴ میلیون نفری که به نامزد پیروز رأی ندادند، اجازه ندهیم که آن‌ها مأیوس شوند / این انتخابات حاوی پیام‌های مهم کاهش مشارکت بود / عدم تمایل بخش قابل توجهی از مردم برای استفاده از حق انتخاب خود باید اهل سیاست را به خود بیاورد؛ نمی‌توانیم به راحتی از کنار آن بگذریم / مهم‌ترین نکته این است که این کاهش مشارکت برای ما تبدیل به یک مسئله جدی شود

گوناگون