شهرستان بهار

انسان های فداکار و مخلص، شایسته ی والاترین تکریم ها هستند

شناسه خبر: ۱۰۱۴۹
انسان های فداکار و مخلص، شایسته ی والاترین تکریم ها هستند

رئیس جمعیت هلال احمر گفت : حضور فعال داوطلبان در امر خدمت رسانی در حوادث طبیعی و غیر طبیعی (سیل، زلزله، تصادفات جاده، آتش سوزی، کرونا و....) در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر بسیار موثر می باشد و ستون اصلی جمعیت هلال، حضور گرم این عزیزان می باشد.

به گزارش خبرنگار نشاط شهر رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار به مناسبت گرامی داشت روز جهانی داوطلبان در نشست صمیمی با داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان بهار عنوان کرد : روز جهانی داوطلبان هلال احمر تبلور آرمان زیبای نوعدوستی و تلاش آمیخته به مهر و عطوفت، ایثار و فداکاری انسان ها در گستره ی گیتی است.

شاهرخ فخیمی با تبریک این روز به تمامی داوطلبان در سراسر کشور خصوصا داوطلبان فعال جمعیت هلال احمر شهرستان بهار تصریح کرد : روز پاسداشت خدمات انسانهای شریف و بزرگی که با بینش الهام گرفته از اعتقادات دینی و تعهد و خلوص نیت، تمام توان خود را در راه خدمت به بشریت و تسکین آلام دردمندان به کار می گیرند و بدون شک، چنین انسان های فداکار و مخلصی، شایسته و لایق والاترین تکریم ها هستند.

وی اظهار داشت : حضور فعال داوطلبان در خدمت رسانی در حوادث طبیعی و غیر طبیعی (سیل، زلزله، تصادفات جاده، آتش سوزی، کرونا و....) در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر بسیار موثر می باشد و ستون اصلی جمعیت هلال، حضور گرم این عزیزان می باشد و بر خود لازم می دانم از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر کنم که با وجود کمبودها و نبود امکانات مناسب، همیشه و در همه جا با جان و دل پای کار هستند.

فخیمی در ادامه افزود : در حال حاضر ۷ خانه هلال روستایی در روستاهای توابع شهرستان بهار داریم و ۲۳۵ عضو داوطلب که از این تعداد ۳۰ عضو داوطلب فعال می باشند که در تمامی فعالیت های جمعیت هلال احمر شرکت می کنند.

در انتها رئیس هلال احمر و مسئول حوزه داوطلبان اقدس صیدی، با اهداء هدیه و لوح تقدیر از زحمات داوطلبین فعال تقدیر و تشکر کردند.


فردوس نبی پور

انتهای پیام /
نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر