شهرستان بهار

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صالح آباد با فرماندار بهار

شناسه خبر: ۲۲۰۱
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صالح آباد با فرماندار بهار

به منظور افزایش تعاملات شهرداری و فرمانداری بهار ، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر صالح آباد به دیدار فرماندار محترم شهرستان بهار در تاریخ ششم اسفند ماه شتافتند .

به منظور افزایش تعاملات شهرداری و فرمانداری بهار ، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر صالح آباد به دیدار فرماندار محترم شهرستان بهار در تاریخ ششم اسفند ماه شتافتند .

در این دیدار صمیمی فرماندار محترم شهرستان بهار از همان ابتدا با جویا شدن اطلاعاتی از شهر و شهرداری چشم انداز روشنی را برای اعضای حاضر ترسیم کرد که از لحظه آمدن وی به فرمانداری که چند روزی بیشتر نیست ، لحظه ای را برای تعلل در خدمت به مردم شهرستان جایز نمی داند و پرواضح است که چنین مدیری مجموعه را پویا تر نیز خواهد کرد .

فرماندار شهرستان بهار با بیان اینکه در حد بضاعت وتوان مسایل ومشکلات شهرستان و شهر صالح آباد را پیگیری خواهم کرد ،گفت : وجود کارخانجات موجب افزایش درآمد شهرداری ها و به ویژه شهرداری های کوچک همچون شهر صالح آباد می شود که با توجه به ظرفیت و پتانسیل های زیادی که در شهر صالح آباد وجود دارد ، با یستی به این موضوع توجه ویژه شود.

آقای محسن مرادی پناه استفاده از فرصت ها را برای افزایش امکانات شهر و شهرداری یادآور شد و از وجود معدن بابا علی که صادراتی جهانی دارد و در منطقه صالح آباد واقع شده است به عنوان فرصت ها نام برد .

شهردار محترم صالح آباد نیزضمن عرض تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان بهار ، این انتصاب شایسته را موجب پیشرفت و عمران دو چندان شهرستان عنوان کرد و افزود : با توجه به درآمد ناچیز شهرداری های کوچک وبرای تأمین نیازهای شهرداری اعتبارات وکمکهای دولتی نیاز است .

وی اظهار داشت : ضریب تعرفه عوارض صالح آباد نسبت به شهرهای بهار ولالجین کمتر است اما با این حال مشکلاتی در خصوص پرداخت عوارض توسط شهروندان وجود دارد که بایستی مرتفع گردد .

آقای مهندس احمد رسولی تصریح کرد : زیر سازی و آسفالت مسیر قدیمی راه ابریشم (صالح آباد به کرمانشاه ) نیز نیازمند اعتبار است

وی در ادامه به بخشی از عملکرد شهرداری در چند ماه گذشته پرداخت وافزود : تاکنون بیش از 3هزار سرویس خاکبرداری از منازل مخروبه و متروکه انجام شده است که این تنها 10درصد از املاک فرسوده را شامل می شود ودر صورت وجود امکاناتی نظیر لودر ، باب کت و... بهتر از این نیز می شود، عمل کرد .

وی همچنین از پیگیری برای لوله گذار ی 3 کیلومتر فاضلاب شهری خبرداد که لوله ها در شهرداری دپو شده است وبا بهتر شدن هوا لوله گذاری انجام می شود .

آقای مهندس رسولی با اعلام بدهی های دارای ضرورت پرداخت شهرداری این میزان را بیش از 350 میلیون تومان اعلام کرد که اکنون شهرداری برای پرداخت حقوق پرسنل و رفع بدهی ها ی اولویت دار در پایان سال دچار مشکل شده است که توجه ویژه نماینده محترم مردم شهرستان در خانه ملت ونیز فرماندار محترم را می طلبد .

رئیس محترم شورای اسلامی شهرستان بهار ضمن تبریک این انتصاب ابراز امیدواری کرد : تجربه وسابقه درخشان آقای مرادی پناه در شهرستان بهار و نیز شناخت ایشان از شهرستان مایه دلگرمی اهالی شهرستان و شهر صالح آباد است و حرکت روبه جلو را دراین برهه زمانی می توان متصور بود .

آقای محمد هادی درخشان ، اشرافیت کامل فرماندار از شهرستان را امتیازی برای مردم شهرستان بر شمرد ودر ادامه افزود : یکی از مشکلات اساسی شهر صالح آباد پدیده مهاجر فرصتی است که آسیب های بسیاری را به شهر می زند و بایستی با افزایش امکانات این پدیده را به مهاجر پذیری تبدیل کرد تا سرریز جمعیتی استان به شهر صالح آباد سوق یابد .

وی وجود مشکلاتی در زمینه های بهداشت ودرمان ، آموزش عالی ، فضاهای تفریحی و... را از جمله مشکلات شهر عنوان کرد که توجه ورفع آنها مانع مهاجرت مردم می شود .


نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
  تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر