شهرستان بهار

نشست صمیمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار با مدیران پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر

شناسه خبر: ۳۶۱۲
نشست صمیمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار با مدیران پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر

ظهر روز دوشنبه 11 خرداد ماه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار به همراه معاونت امور اجتماعی شهرستان با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر با اعضای این سایت دیدار داشتند.

ظهر روز دوشنبه 11 خرداد ماه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار به همراه معاونت امور اجتماعی شهرستان با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر با اعضای این سایت دیدار داشتند.

در این دیدار سرهنگ جمشید باقری با مهم دانستن رسانه و اطلاع رسانی در جامعه کنونی، انعکاس صحیح و به موقع اخبار در اقدامات ناجا را امری مهم در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه خواند و گفت: مواقعی وجود دارد که مردم نیاز به شنیدن اخبار صحیح و درست دارند و به دنبال اخبار واقعی هستند که در اینجا اهمیت رسالت خبر و رسانه مشخص می شود که زمان انتخابات هم یکی از این مواقع مهم است.

باقری با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: نیروی انتظامی باید بصیرت و بینش اجتماعی داشته باشد و در مورد سیاست بی طرف باشد.

وی با اشاره به فراز و نشیب های موجود در کار اطلاع رسانی و نشر خبر گفت: اگر مردم به رسانه اعتماد کنند خودشان جمع کننده خبر می شوند و در انتشار اخبار همکاری خواهند داشت.

باقری با مهم دانستن انتقاد سازنده و بیان تفاوت نقد سازنده و تخریب گفت: اطلاع رسانی باید دقیق انجام شود و اگر نقدی وجود دارد باید سازنده و در جهت ارتقای ارگان مربوطه باشد و نیروی انتظامی در همه حال انتقاد پذیر بوده و پذیرای انتقادها و پیشنهادهای مردمی است.

مرتضی بهادربیگی، یکی از اعضای سایت نشاط شهر نیز ضمن خیر مقدم به فرمانده نیروی انتظامی شهرستان حضور این مقام انتظامی در دفتر نشاط شهر را نشان از اهمیت این ارگان به رسانه و تعامل با مردم دانست و خواستار حمایت این ارگان از تنها سایت خبری فعال در سطح شهرستان شد.

شایان ذکر است که با توافق هایی که صورت گرفت قرار بر این شد که سایت خبری نشاط شهر اخبار نیروی انتظامی در شهرستان را پوشش دهد و به طور ویژه با این ارگان همکاری داشته باشد.
نظرات
 • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
 • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
 • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
 • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
 • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
 • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
 • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
 • شهروند :
  در تاریخ ۱۶ خرداد ۹۴ ساعت ۱۳:۱۴
  سلام جناب سرهنگ خدا قوت ، خدا وکیلی نمی خوای برای پارک لاله ادم بذاری زن وبچه مردم راحت بیان وبرن ؟ بابا مردم دولت رو نیروی انتظامی رو پناه خودشون میدونن.....دیگه چی بگیم اسایش وارامش نباشه میرن کنار خیابون عباس اباد همدان میشینن یا میرن پارک روستاهای هم جوار......منتظرتیم سرهنگ یا علی
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر