شهرستان بهار

ختم فرآن کریم توسط اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بهار

شناسه خبر: ۳۷۹۴
ختم فرآن کریم توسط اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بهار

ختم قرآن کریم یکی از برنامه های غنی سازی اوقات فراغت اعضای سازمان جوانان شهرستان بهارهمزمان با ماه ضیافت الهی در تابستان 94 بود

به گزارش نشاط شهر، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار، به حضور اعضای کانون دانش آموزی ،دانشجویی وشاخه آزاد سازمان جوانان و کارکنان جمعیت در مراسم ختم قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و برپایی سفره افطار در این شهرستان را خبر داد.

مهدی حمزه اظهار کرد: در راستای اجرای برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در تابستان و ایام ماه مبارک رمضان اعضای کانون های دانش آموزی،دانشجویی وشاخه آزاد سازمان جوانان با حضور در جمعیت هلال احمر قرآن کریم را قرائت وختم نمودند.

بختیاری مسئول جوانان شهرستان با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی و معنوی ویژه ماه مبارک رمضان درشهر بهار تصریح کرد: حضور اعضای هلال احمر با لباس متحدالشکل در برنامه های مختلف فرهنگی و معنوی که در سطح شهرستان برگزار می شود، علاوه بر بهره بردن آنها از فیوضات این ماه، سبب جذب هم سالان به فعالیت های عام المنفعه هلال احمر شده است.

وی در ادامه افزود: در کنار مراسم ختم قرآن کریم، همه روزه تفسیر قرآن در حلقه های معرفتی برگزار میشود که تعداد 50 نفر از اعضای خواهر کانون دانش آموزی،دانشجویی وشاخه آزاد سازمان جوانان و 45نفر از اعضای براداران در مراسم قرائت و ختم قرآن کریم شرکت می کنند.

وی با بیان اینکه هر ساله هم زمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن، مراسم قرائت و ختم قرآن ویژه خواهران وبرادران در مرکز اداری این جمعیت برگزار می شودو شرکت کنند گان با پرپایی سفره افطار ختم قرآن کریم را جشن می گیرند .


نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر