شهرستان بهار

فرماندار بهار :

تولید و انتشار اخبار در رسانه های مجازی بسیار بالا رفته است.

شناسه خبر: ۳۹۳۴
 تولید و انتشار اخبار در رسانه های مجازی بسیار بالا رفته است.

​نشست صمیمی فرماندار شهرستان بهار با اصحاب رسانه و روابط عمومی ادارات| این روزها دیده می شود که سرعت تولید و انتشار خبر از سرعت مصرف آن بالاتر رفته و دلیل استقبال مردم از این نوع رسانه سهل الوصول بودن و جذابیت اخبار منتشر شده در این فضاهاست.| خبرنگار نشاط شهر به عنوان دومین خبرنگار فعال و پرکار سطح شهرستان معرفی شد.

عصر روز شنبه 17 مرداد ماه نشست صمیمی فرماندار بهار با خبرنگاران و روابط عمومی ادارات به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد.

در این نشست محسن مرادی پناه ضمن اشاره به علت نامگذاری این روز با نام روز خبرنگار بر توجه هر چه بیشتر آنها به این حرفه و مشکلات پیش روی آنها این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.

مرادي پناه گفت: خبرنگاران با رعايت امانت داري، نقد منصفانه را بايد در دستور کار قرار دهند و به صورت مغرضانه و با زاويه مشخص قلم به دست نشوند چرا که خبرنگاران فقط در صورت نقد منصفانه و متواضعانه مي توانند در بهبود امور و توسعه جامعه موثر واقع شوند.

وی ضمن بیان نکاتی در مورد نقد و انتقادپذیری گفت: همه مسئولین باید با صبر و شکیبایی مسائلی که در راستای نقد و انتقاد پذیری منصفانه مطرح می شود بپذیرند و در صدد رفع مشکلات و مسائل برآیند.

فرماندار بهار اضافه کرد: انتقاد نیز باید منصفانه و متواضعانه باشد تا بتواند باعث پیشرفت باشد و نه اینکه بخواهد عملکرد نظام را زیر سوال ببرد و همه با آغوش باز اینگونه نقدها را خواهند پذیرفت.

مرادی پناه ادامه داد: نقد منصفانه مستلزم احاطه کامل به موضوعات و داشتن آگاهی در مسائل مختلف است، به این جهت لازم است که خبرنگاران علم خود را بروز کرده و از این عرصه عقب نمانند.

وی با اشاره به رسانه های مجازی و همه گیر شدن انها در بین عموم مردم گفت: این روزها دیده می شود که سرعت تولید و انتشار خبر از سرعت مصرف آن بالاتر رفته و دلیل استقبال مردم از این نوع رسانه سهل الوصول بودن و جذابیت اخبار منتشر شده در این فضاهاست و همین موضوع دلیلی است بر حضور و استفاده بیش از پیش خبرنگاران و مردم از این فضاها.

فرماندار بهار با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها در اطلاع رسانی گفت: عملکرد خوب مسئولين بايد توسط روابط عمومي ها عرضه شود زيرا عرضه و اطلاع رساني اقدامات بسيار با اهميت است.

مرادی پناه گفت: تلاش روابط عمومي ها مي تواند نقش بسزايي در تبديل شهرستان بهار به شهرستاني قدرتمند و داراي پتانسل در بخش هاي مختلف داشته باشد و شهرستان را در مسير توسعه قرار دهد.

وی اذعان داشت: روابط عمومي ها در مديريت بحران هاي گوناگون در حوزه هاي مختلف نقش مهمي ايفا مي کنند و مدير را در راستاي انتقال مسائل و مشکلات در حوزه مديريت ياري مي نمايند.

در انتهای مراسم از تعدادی از خبرنگاران فعال در سطح شهرستان تجلیل شد که خبرنگار نشاط شهر به عنوان دومین خبرنگار پرکار و فعال بر اساس میزان درج خبر و فعالیت در سطح شهرستان معرفی شد.

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر