شهرستان بهار

انتقاد رئیس اتحادیه دانشگاه های غیردولتی از پیام نور/ ۶۵درصد قبولی های کنکور را به پیام نور می دهند

شناسه خبر: ۴۴۸
انتقاد رئیس اتحادیه دانشگاه های غیردولتی از پیام نور/ ۶۵درصد قبولی های کنکور را به پیام نور می دهند

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: رئیس اتحادیه دانشگاه های غیردولتی خواستار فعالیت دانشگاه پیام نوربراساس اساسنامه این دانشگاه شد و گفت: تنها راه ساماندهی دانشگاه‌های غیرانتفاعی و و تقویت ب

200px-Pnupic

بهار- پایگاه خبری نشاط شهر: رئیس اتحادیه دانشگاه های غیردولتی خواستار فعالیت دانشگاه پیام نوربراساس اساسنامه این دانشگاه شد و گفت: تنها راه ساماندهی دانشگاه‌های غیرانتفاعی و و تقویت بخش خصوصی بازگشت دانشگاه پیام نور به رسالت و وظیفه خود است .

دکتر علی آهون منش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به درخواست دانشگاه پیام نور برای پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی و حذف دوره فراگیر گفت: مشکل دانشگاه پیام نور حذف دوره فراگیر نیست مشگل دانشگاه پیام نور این است که براساس اساس‌نامه دانشگاه عمل نمی کند.

وی ادامه داد: اساس‌نامه دانشگاه پیام نور عنوان می کند که این دانشگاه باید آموزش از راه دور ارایه دهد و آموزش روزانه و برقرار نداشته باشد درحالی که شاهدیم این دانشگاه دارای دوره روزانه است.

رئیس اتحادیه دانشگاه های غیردولتی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور برخلاف اساس‌نامه دانشگاه عمل می کند افزود: این مساله باعث کاهش متقاضیان دانشگاه غیرانتفاعی شده و از طرفی هم  ۶۵ درصد پذیرفته شدگان کنکور را به پیام نور می دهند.

وی ادامه داد: درهمین رابطه نامه ای به وزیرعلوم،  رئیس جمهور معاون آموزشی وزارت علوم نوشته و عنوان کرده ایم اگر می خواهند بخش خصوصی را سرو سامان دهند و آن را تقویت کنند تنها راه آن، بازگشت دانشگاه پیام نور به رسالت و وظیفه اصلی خود است./پرتال دانشگاهی

نظرات
  • نشاط شهر هیچ مسئولیتی در قبال متن نظرات ندارد.
  • نظرات شما پس از تایید نمایش داده می شوند.
  • نظراتی که شامل توهین و ... باشد تایید نخواهند شد.
  • نشاط شهر در قبول یا رد نظر شما آزاد است.
  • وارد کردن نام، آدرس ایمیل و متن نظر الزامیست.
  • آدرس ایمیل شامل www نمی باشد.
  • پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ارسال نظر کلیک کنید.
در جواب نظر
    تاکنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است. اولین نفری باشید که برای این خبر نظری ارسال می کنید.
نظرسنجی
بله
خیر
باید بررسی کنم
اخبار ویژه
اطلاعیه ها
پربازدیدترین اخبار هفته
پربازدیدترین اخبار ماه
یادداشت
گزارش تصویری
آخرین نظرات کاربران
آخرین اخبار
کانال تلگرام نشاط شهر